Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Keď rozhodca pobaví divákov...

Sportnet|Publikované 28. apr 2015 o 13:52

Sninčania bojujú o čelné pozície v III. futbalovej lige, kým V. Revištia sa pohybujú v pokojných vodách.

Sninčania bojujú o čelné pozície v III. futbalovej lige, kým V. Revištia sa pohybujú v zdanlivo pokojných vodách, ale strácať body doma si veľmi dovoliť nemôžu. Aj táto tabuľková pozícia oboch mužstiev dala stretnutiu svoju pečať. Celkom zaujímavý zápas však pokazil svojim nezmyselným rozhodnutím v 39. min. rozhodca.

SNINA. Hneď na začiatku sa Revišťania snažili strelou z diaľky vyskúšať schopnosti brankára Lojku, ale ten s istotou zakročil.
Potom sa dlhšie hralo hore – dolu, kombinačné akcie však zväčša nevychádzali ani jednému mužstvu. Potom sa to v priebehu troch minút len tak pred bránkami prášilo.

V 25. min. domáci Horňák bol pri lopte v malom vápne, ale Lojka skvele zasiahol. O chvíľu dal Jankaj z výhodného postavenia nad bránu, z protiútoku domáci útočník hlavou tesne vedľa. Ešte Vyshnevskému svitla nádej, keď dorážal strelu, ale bez úspechu.

A potom prišla 38. minúta a divadelné predstavenie rozhodcu P. Kmeca. Ten odpískal pokutový kop za niečo, čo sa len tak nevidí. Lopta už bola dávno za bránou, keď sa Lengyel hodil meter pred Wienerom na zem. Na počudovanie a smiech všetkých prítomných bola penalta, ktorú Dargaj premenil.

Po zmene strán hneď na úvod trafil Dargaj do brvna Lojkovej brány spoza šestnástky, nasledoval ďalší jeho pokus po rohu, ale hlavičkoval vedľa.

Sninčania sa postupne pozviechali z defenzívy a Červeňák tesne minul domácu bránu. Neskôr ho napodobnil Wiener. V 64. min. sa vydarila sninskej dvojici Červeňák – Vyshnevskyi krásna akcia, ktorá volala po góle. Strelu Vyshnevského však zblokoval obranca.

V 79. min. hasil nebezpečnú situáciu pred svojou svätyňou Lojka, ale na spravoslivú remízu mohol o tri minúty zarobiť Dický. Ten zo 7 metrov osamotený netrafil centrovanú loptu hlavou.

ŠTATISTIKA

Veľ. Revištia – Snina 1:0 (1:0)

Gól: 39. Dargaj (11 m). ŽK: 57. Smolák, 70. Shukal – 38. Wiener, 70. Červeňák. R: Kmec, 200 divákov.

Snina: Lojka – J. Lukáč, Dický, Hreha, Jankaj, Hanc (85. Čop), Vyshnevskyi, Wiener, Červeňák, Drančák, Kuznetsov (75. Matús).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.