Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

Jágr si vymenil s Coulthardom tímový dres

TASR|27. aug 2001 o 15:45

Brno 27. augusta (TASR) - Česká hokejová hviezda Jaromír Jágr a druhý najrýchlejší muž sveta spomedzi pilotov formuly 1 David Coulthard sa stretli počas ...

Brno 27. augusta (TASR) - Česká hokejová hviezda Jaromír Jágr a druhý najrýchlejší muž sveta spomedzi pilotov formuly 1 David Coulthard sa stretli počas pretekov MS v Brne ako hostia špičkovej motocyklovej stajne West Honda Pons, pričom si nezabudli vymeniť svoje tímové dresy.

Jágr si popri tom v sobotu pozrel dostihy v Pardubiciach, utratil pár korún na stávkach a večer stihol hokej v Opave, odkiaľ ho vrtuľníkom previezli na Masarykov okruh. Nová posila Washingtonu Capitals sa okolo obeda stretla aj s Davidom Coulthardom z tímu West McLaren Mercedes. Škót si pre zmenu užíval počas víkendu so svojou priateľkou Simonou a Pavlom Turekom v Prahe a moravských sklípkoch.

"Žiadna replika, ale normálny ostrý dres na zápasy, ktorý som dostal od prezidenta Capitals pri prezentácii vo Washingtone. Žiadny iný už nemám. Ale veď mi azda nejaký pridelia, aby som mal v čom hrať," vtipkoval Jágr, ktorý pre zmenu dostal od Coultharda tímovú bundu v šedo-čiernej kombinácii.

Súvisiace články