Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

IV. a V. liga: Malcov uštedril súperovi šestku

Sportnet|Publikované 5. okt 2014 o 22:00

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. liga

Sever - 11. kolo

St. Ľubovňa – Pušovce 0:3 (0:2), G: Seman 3;

Sp. Podhradie – Fintice 1:1 (1:0), Maliňák – Lupták;

Medzilaborce – Svidník 1:0 (1:0), Hrehovčík;

Zámutov – Kendice 3:2 (0:1), Hricov 2 (1 z 11m), Matta - Fúsek, Beliš;

Kračúnovce – Raslavice 2:3 (0:2), Lukáč, Harčarik - Jusko, Guman, Kozák, ČK: Surgent (hostia);

Radvaň n/L – Štrba 3:2 (3:1), Komjatý, Pčola, Paraska - Sabo (11m), Macko;

Svit - Dlhé Klčovo 3:0 (1:0), Jambor 2, Pekarčík, ČK: Janok (hostia);

Pakostov – Ľubotice 2:0 (1:0), P. Gombita, Slavkovský, ČK: Lopáček (hostia).

1. Pušovce 11 11 0 0 32:5 33

2. Dlhé Klčovo 11 7 2 2 28:15 23

3. Svit 11 5 3 3 18:10 18

4. Svidník 11 5 3 3 24:19 18

5. Pakostov 11 5 2 4 20:17 17

6. Kendice 11 4 4 3 20:23 16

7. Štrba 11 5 0 6 24:22 15

8. Zámutov 11 5 0 6 23:25 15

9. Medzilaborce 11 5 0 6 19:25 15

10. Radvaň n/L 11 4 2 5 20:20 14

11. Kračúnovce 11 4 2 5 14:14 14

12. Raslavice 11 3 3 5 14:20 12

13. Sp. Podhradie 11 2 4 5 18:26 10

14. St. Ľubovňa 11 3 1 7 15:28 10

15. Fintice 11 2 3 6 14:23 9

16. Ľubotice 11 2 3 6 12:23 9

Juh - 11. kolo

Šaca – Rudňany 2:0 (0:0), Juhás, Bajtoš;

Čaňa – Kr. Chlmec 2:0 (1:0), Labič, Boda;

Strážske – Michaľany 1:1 (0:0), Stričko – Širotík, ČK: Lebeda (domáci);

V. Horeš – Poproč 2:0 (2:0), Kročko, Novák;

Krompachy – V. Folkmar 1:0 (0:0), Kamenický;

V. Kapušany – Medzev 2:1 (2:0), Dozsický, Szabó – Gondoľ;

Rožňava – Sp. Vlachy 2:0 (1:0), Kovács 2 - podrobne o zápase

Kalša – Sobrance 3:2 (1:0), Horňák 2, Maťaš - Škirda, Shukal.

1. Šaca 11 9 0 2 24:6 27

2. V. Horeš 11 7 3 1 14:4 24

3. Kalša 11 6 3 2 27:14 21

4. Medzev 11 6 2 3 16:10 20

5. V. Folkmar 11 5 3 3 18:10 18

6. Sobrance 11 5 2 4 24:17 17

7. Krompachy 11 5 2 4 18:14 17

8. Michaľany 11 5 2 4 10:13 17

9. V. Kapušany 11 4 3 4 10:11 15

10. Rožňava 11 4 2 5 15:17 14

11. Čaňa 11 4 2 5 13:18 14

12. Sp. Vlachy 11 3 3 5 16:14 12

13. Rudňany 11 1 5 5 8:16 8

14. Strážske 11 2 2 7 9:22 8

15. Kr. Chlmec 11 2 2 7 12:26 8

16. Poproč 11 0 4 7 5:27 4

V. futbalová liga

ŠARIŠSKÁ

Demjata - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: Kohút, ČK: Jurčišin (hostia).

Gaboltov - Kľušov 3:2 (0:0), G: R. Javorský (11m), Vasilko, Slimák - Vaľko, Guliga.

Šar. Michaľany - Uzovce 0:0.

Malcov - Chmiňany 6:1 (3:0), G: Krochta 3, Sališ, Solanič, Stachura - Uličný.

Gerlachov - Šiba 3:0 (2:0), G: Kundra, Mihaľov, Motýľ.

Záhradné - M. Šariš 3:1 (0:1), G: Uličný, Jačišin, Varga - Blaško, ČK: Krajňák (domáci).

Beloveža - V. Šariš 2:0 (2:0), G: Zajac, Buchala.

1. Demjata 9 6 1 2 17:7 19
2. Malcov 9 5 3 1 25:8 18
3. Šar. Michaľany 9 5 2 2 17:5 17
4. Záhradné 9 5 1 3 21:14 16
5. Kľušov 9 5 1 3 11:8 16
6. Beloveža 9 5 0 4 14:13 15
7. Uzovce 9 4 2 3 17:14 14
8. Chmiňany 9 4 2 3 18:19 14
9. M. Šariš 9 3 1 5 12:16 10
10. Šiba 9 3 1 5 9:18 10
11. Gerlachov 9 3 0 6 8:16 9
12. Gaboltov 9 3 0 6 10:19 9
13. Dlhá Lúka 9 2 1 6 10:19 7
14. V. Šariš 9 2 1 6 5:18 7

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Stakčín - Bystré 4:0 (0:0), G: Matiko 2, Hanc, Kirňák.

Humenné - Udavské 3:0 (1:0), G: Schevchenko, Mižík, Stach.

Hanušovce n/Top. - Soľ 1:0 (0:0), G: Verčimák.

Sedliská - Čierne n/Top. 1:1 (0:1), G: Baník - Sirotiak, ČK: Svetlík (domáci).

Sačurov - Kamenica n/Cir. 2:3 (2:0), G: Novický, Lukáč - Tabaka 2, Mihalič.

N. Hrušov - Kochanovce 5:0 (2:0), G: M. Palko 2, Albičuk, Šamo, Babjak.

Breznica - V. Mirošov 1:1 (0:0), G: Žakovič - Rajko.

1. Stakčín 9 7 0 2 20:11 21
2. Hanušovce n/Top. 9 6 1 2 16:12 19
3. Humenné 9 6 0 3 21:15 18
4. N. Hrušov 9 5 2 2 22:13 17
5. Kochanovce 9 5 1 3 19:16 16
6. V.. Mirošov 9 4 3 2 23:13 15
7. Soľ 9 4 2 3 15:11 14
8. Čierne n/Top. 9 4 1 4 16:15 13
9. Kamenica n/Cir. 9 4 0 5 12:17 12
10. Breznica 9 3 2 4 16:9 11
11. Bystré 9 3 2 4 10:15 11
12. Udavské 9 3 0 6 9:22 9
13. Sedliská 9 1 2 6 8:18 5
14. Sačurov 9 0 0 9 8:28 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Geča - Turňa n/B 6:1 (3:0), G: Papcún 2, Demeter, Hutter, Jozef Bartok, Eperješi (vlastný) - Vislay, ČK: Jozef Bartok (domáci).

Malá Ida - Dobšiná 3:1 (1:0), G: Večeřa, Surgent, Janočko - Hutník.

Kokšov-Bakša - Krh. Podhradie 5:1 (2:1), G: Ivan Stoľar 2 (1 z 11m), Dojčak 2, Jesenský - Almáši.

Gem. Hôrka - Ťahanovce 5:2 (3:0), G: Líppai 2, Bodnár 2, Szkokan - Tomáš Koľvek 2.

Sokoľany - Koš. N. Ves 1:2 (0:1), G: Kerekeš (11m) - Grutka (11m), Kučera.

Betliar - Gem. Poloma 1:4 (0:2), G: Oravec - Miloš Gallo-Barnák 3, Árvay (vlastný), ČK: Oravec (domáci).

Čečejovce - Ďurkov 1:0 (0:0), G: Pelegrín.

1. Geča 9 7 1 1 27:8 22
2. Ďurkov 9 6 0 3 27:15 18
3. Koš. N. Ves 9 6 0 3 16:12 18
4. M. Ida 9 5 1 3 15:11 16
5. Kokšov-Bakša 9 5 0 4 20:18 15
6. Krh. Podhradie 9 5 0 4 13:19 15
7. Ťahanovce 9 4 1 4 21:20 13
8. Gem. Poloma 9 4 1 4 15:15 13
9. Gem. Hôrka 9 3 3 3 20:18 12
10. Čečejovce 9 3 2 4 13:16 11
11. Sokoľany 9 2 3 4 11:11 9
12. Dobšiná 9 3 0 6 13:23 9
13. Turňa n/B 9 2 1 6 17:19 7
14. Betliar 9 1 1 7 12:35 4

ZEMPLÍNSKA

Palín - Cejkov 1:3 (1:1), G: Forgáč - Michalko, Panda, Barna, ČK: Michalko (hostia).

Vinné - Lastomír 2:1 (2:1), G: Mesaroš (11m), Firda - Verbič, ČK: Porvaz (hostia).

Zalužice - Nacina Ves 2:1 (1:0), G: Hromý, Uličný - Vaľko, ČK: Hajdučko (hostia).

Krišovská Liesková - Čičarovce 1:3 (0:2), G: Drančák - Ovák 2, Doboš.

Trakany - Borša 1:3 (1:2), G: Grešš - Nagy 2, Krokus.

Parchovany - Úpor 5:3 (1:2), G: Hajduk, Sopata, Ripič, Kotuľák, Pipta (vlastný) - Bandoľa, Rugolský, Ceperko, ČK: Ripič - Dančák, Turták.

Petrovce n/Lab. - Budkovce 2:0 (1:0), G: Kondžura, Gronovič.

1. Borša 9 6 1 2 23:10 19
2. Vinné 9 5 3 1 17:7 18
3. Cejkov 9 6 0 3 20:13 18
4. Čičarovce 9 5 1 3 19:13 16
5. Lastomír 9 5 0 4 14:8 15
6. Nacina Ves 9 3 4 2 10:9 13
7. Petrovce n/Lab. 9 4 0 5 18:17 12
8. Zalužice 9 4 0 5 16:17 12
9. Palín 9 4 0 5 12:16 12
10. Úpor 9 3 2 4 14:18 11
11. Budkovce 9 3 2 4 9:14 11
12. Parchovany 9 3 1 5 15:21 10
13. Trakany 9 3 0 6 18:22 9
14. Krišovská Liesková 9 2 0 7 10:30 6

PODTATRANSKÁ

Hrabušice - Smižany 3:1 (1:0), G: Sagula (11m), Oravec, Kukura - Hagara, ČK: Kupčov (domáci).

Helcmanovce - Nálepkovo 0:0, ČK: Ivančo (hostia).

Teplička - Sp. Belá 0:4 (0:2), G: Heutschy 3, Mezey.

Poprad B - Toporec 2:0 (2:0), G: Bednarčík, Ferenc - podrobne o zápase

Levoča - Kravany 0:1 (0:1), G: Vernarec.

Mária Huta - Prakovce 4:0 (1:0), G: Škarbek 2 (1 z 11m), Čollák, Matúš Hudák.

Sp. Bystré - Kežmarok 3:0 (1:0), G: Oravec 2, Jakubčák.

1. Poprad B 9 6 1 2 21:8 19
2. Sp. Belá 9 6 0 3 24:10 18
3. Mária Huta 9 6 0 3 23:15 18
4. Smižany 9 6 0 3 19:11 18
5. Hrabušice 9 5 2 2 29:15 17
6. Kravany 9 5 1 3 16:9 16
7. Nálepkovo 9 4 3 2 16:10 15
8. Teplička 9 3 3 3 12:15 12
9. Helcmanovce 9 3 3 3 8:13 12
10. Sp. Bystré 9 3 2 4 14:19 11
11. Levoča 9 2 2 5 18:20 8
12. Prakovce 9 2 2 5 7:18 8
13. Toporec 9 1 3 5 9:21 6
14. Kežmarok 9 0 0 9 2:34 0

ĎALŠÍ PROGRAM

IV. liga

Sever
12. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Pušovce – Ľubotice, Dl. Klčovo – Pakostov, Štrba – Svit, Raslavice – Radvaň n/L, Kendice – Kračúnovce, Svidník – Zámutov, Fintice – Medzilaborce, St. Ľubovňa – Sp. Podhradie.

Juh
12. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Rudňany – Sobrance; 12. 10. o 14.30 hod.: Sp. Vlachy – Kalša, Medzev – Rožňava, V. Folkmar – V. Kapušany, Poproč – Krompachy, Michaľany – V. Horeš, Kr. Chlmec – Strážske, Šaca – Čaňa.

V. liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Turňa n/B – Ďurkov, Krs. Podhradie – Gem. Hôrka; 12. 10. o 10.45 hod.: Geča – M. Ida, o 14.30 hod.: Gem. Poloma – Čečejovce, Koš. N. Ves – Betliar, Ťahanovce – Sokoľany, Dobšiná – Kokšov Bakša.

ZEMPLÍNSKA
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Cejkov – Budkovce, Úpor – Petrovce n/L, Borša – Parchovany, Čičarovce – Trakany, Nac. Ves – Kriš. Liesková, Lastomír – Zalužice, Palín – Vinné.

VIHORL.-DUKELSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 10.30 hod.: Kochanovce – Breznica, o 14.30 hod.: Bystré – Vyš. Mirošov, Kamenica n/C – Niž. Hrušov, Čierne n/T – Sačurov, Soľ – Sedliská, Udavské – Hanušovce n/T, Stakčín – Humenné.

ŠARIŠSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Dlhá Lúka – V. Šariš, M. Šariš – Beloveža, Šiba – Záhradné, Chmiňany – Gerlachov, Uzovce – Malcov, Kľušov – Šar. Michaľany, Demjata – Gaboltov.

PODTATRANSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Poprad B; 12. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Helcmanovce, o 11.30 hod.: Toporec – Levoča, o 14.30 hod.: Smižany – Kežmarok, Prakovce – Sp. Bystré, Kravany – Mária Huta, Nálepkovo – Teplička.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.