Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Istanbulskí rivali Hološko a Stoch sú spolubývajúcimi

Filip Hološko (vpredu) a Miroslav Stoch (vzadu vpravo) (Autor: sita)
SITA|25. mar 2011 o 15:48

Hoci v tureckej futbalovej lige súperia o dôležité body, v reprezentácii sú spolubývajúcimi - Filip Hološko a Miroslav Stoch sú v súkromí veľkými priateľmi.

Hoci v tureckej futbalovej lige súperia o dôležité body, v reprezentácii sú spolubývajúcimi - Filip Hološko a Miroslav Stoch sú v súkromí veľkými priateľmi.

ANDORRA LA VELLA. "Klubová rivalita ide, samozrejme, bokom. Teraz hráme za farby Slovenska a je jedno, kto pôsobí v akom klube. Musíme spojiť všetky sily a víťaziť,“ povedal pre svoju oficiálnu internetovú stránku útočník Besiktasu JK Filip Hološko, ktorý je do konca sezóny na hosťovanie v inom tíme z tureckej metropoly Istanbul BB. Ako je známe, Stoch si oblieka dres ďalšieho istanbulského veľkoklubu Fenerbahce.

V sobotu čaká zverencov Vladimíra Weissa st. duel v kvalifikačnej B-skupine o postup na ME 2012 proti Andorre.

"Súpera sme si prezreli na videu. Určite to nebude ľahký zápas, pretože vôbec nie sú slabí. My budeme tí, ktorí budeme chcieť útočiť a oni možno skôr naopak."

"Terén vraj nie je ideálny, ale verím, že sa s tým dokážeme vyrovnať. Máme určite kvalitnejšie mužstvo,“ uviedol Hološko a dodal:

„Netrúfam si povedať naisto, či budem hrať alebo nie. Snažím sa ako najlepšie viem, verím, že ak sa tréner rozhodne pre mňa, odvďačím sa mu za to najlepším výkonom. A aj gólom, veď útočník je tam predsa na to."

Škrtel si nemyslí, že by Slovákov čakal ľahký zápas

"Nečaká nás ľahký zápas, ale keď chceme postúpiť na majstrovstvá Európy, musíme Andorru jednoznačne zdolať."

"Dôležité bude streliť rýchlo gól a zlomiť odpor domáceho tímu," povedal pre svoju oficiálnu internetovú stránku 26-ročný stopér, ktorý by nemal v sobotu chýbať v základnej zostave SR.

Súvisiace články