Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

II. liga: Jednoznačný priebeh, ale rozhodla jedenástka

Šanca. V závere zápasu ju mal Bardejovčan Azevedo. (Autor: Dominik Pračko)
Sportnet|Publikované 4. nov 2012 o 23:00

Na východe sa hralo druhé derby sezóny, a mal ho v moci druholigový nováčik z Bardejova.

Na rozmočenom teréne mal od začiatku zápasu taktovku v rukách a väčšinou sa hralo na jednu bránu, ale o jeho tesnom víťazstve rozhodol až pokutový kop v závere prvého polčasu zápasu.

Bardejov - Michalovce 1:0 (0:0)

Šamorín - Dolný Kubín 2:0 (1:0), góly: 20. Špánik, 70. Marušin, bez kariet, rozhodovali: Straka - Žákech, Špivák, 540 divákov

Podbrezová - Senec 1:1 (1:0), góly: 35. J. Pančík - 57. M. Mikulič, ŽK: 55. J. Pančík - 41. Tomášek, 65. Jakubovie, 87. Hutta, rozhodovali: Mojsej - Brendza, Jenčura, 688 divákov

Dunajská Streda - Rimavská Sobota 3:2 (1:0), góly: 16. a 78. S. Velický, 57. J. Marcin - 54. Čertík, 62.
Hoferica, ŽK: 28. Hozda, 81. Lénárth - 30. M. Gálik, 56. Rubint, rozhodovali: Smolák - Borsányi, Čajka, 1599 divákov

Šaľa - Dubnica 1:3 (1:0), góly: 39. Tomiš - 73. Šmahajčík, 83. Grabež, 88. Brigant, ŽK: 61. Glenda, 77. Čirik - 41. Bilovský, 78. Augustini, 88. Božoň, rozhodovali: R. Weiss - Ádam, Ščury, 403 divákov

Liptovský Mikuláš - Ružiná 1:1 (0:0), góly: 88. Šupej - 90. Kurák, ŽK: 43. Lišivka, 52. Malec - 38. Kurák, 41. Ometák, 45. Teixeira, ČK: 54. Teixeira (Ružiná) po druhej ŽK, rozhodovali: Matúš - Vindiš, Ferenc, 262 divákov

Najlepší strelci

8 gólov: Lukáš Szabo (Šaľa), Róbert Ujčík (Dolný Kubín), Hector Tubonemi (Podbrezová)
7 gólov: Ondrej Čurgali (Šaľa), Jozef Čertík (Rimavská Sobota), Marek Seman (Bardejov)
6 gólov: Pavol Jurčo (Michalovce), Stanislav Velický (Dunajská Streda), Mário Kurák (Ružiná)

red.

Program 17. kola

Piatok 9. novembra 2012: 17.30h Senec - Dolný Kubín
Sobota 10. novembra 2012: 13.30h Liptovský Mikuláš - Šamorín, Ružiná - Šaľa, Dubnica - Bardejov, Rimavská Sobota - Podbrezová, 17.30h Michalovce - Dunajská Streda

red.

Tabuľka

1. Dun. Streda 16 9 4 3 18:12 31
2. Šaľa 16 8 3 5 24:15 27
3. Senec 16 8 3 5 20:11 27
4. Podbrezová 16 7 6 3 20:12 27
5. Bardejov 16 7 3 6 23:21 24
6. Dubnica 16 6 4 6 20:17 22
7. Michalovce 16 7 1 8 20:25 22
8. Šamorín 15 4 8 3 13:11 20
9. D. Kubín 16 4 7 5 19:23 19
10. Rim. Sobota 16 4 4 8 19:27 16
11. L. Mikuláš 16 3 5 8 9:18 14
12. Ružiná 15 1 6 8 13:26 9

red.


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.