Turnaj 5 krajín hráčov do 20 rokov: Slováci dosiahli druhé víťazstvo

Slovensko - Česko: ONLINE prenos zo zápasu na turnaji 5 krajín hráčov do 20 rokov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|12. nov 2023 o 13:30

Sledovali ste ONLINE prenos zo zápasu na hokejovom turnaji piatich krajín hráčov do 20 rokov: Slovensko - Česko.

CHOMUTOV. Hokejisti Slovenska a Česka dnes vzájomným súbojom uzavreli turnaj hráčov do 20 rokov, ktorý v ostatných dňoch hostil Chomutov.

Slováci mali pred zápasom na konte jednu výhru a dve prehry. Po nezdaroch s Fínskom (1:5) a Švédskom (1:9) uspeli v gólovej prestrelke so Švajčiarskom 7:4.

Česi boli na tom horšie, keď nezískali ani bod.

Najskôr prehrali so Švajčiarskom 2:3, následne nezvládli prvú tretinu s Fínmi a podľahli im 2:5 a v sobotu večer po vyrovnanom súboji podľahli Švédom 1:2.

V zápase so Slovenskom sa síce domáci tím dočkal prvého bodu, ale víťazstva nie. Nájazdovú lotériu rozhodol Alex Šotek.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Slovensko - Česko dnes (LIVE, Turnaj 5 krajín hráčov do 20 rokov, nedeľa)

Turnaj piatich krajín (U20)  2023/2024
12.11.2023 o 16:30
Česko
1:2
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
65' minúta
Ukončený
Prehľad
Góly a asistencie: 10. Redlich (Felcman, Galvas) – 27. Dudáš (Mamonov), rozh. náj. Šotek. Rozhodca: Hucl, Kosnar – Pěkný, Malý.
Konec zápasu, který dospěl až do nájezdů které rozhodl Alex Šotek, vítězem se tedy stává Slovensko!

Branky a nahrávky: 10. Redlich (Felcman, Galvas) – 27. Dudáš (Mamonov), rozh. náj. Šotek.
Konec zápasu.
goalV samostatných nájezdech zvítězil tým Slovensko.

Nájezdy rozhoduje ALEX ŠOTEK střelou na lapačku!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení zápas nerozhodlo, následovat tak budou nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
63:15
Stejně jako hráči Česka, i Slovensko trpělivě vyčkává s pukem ve své moci, nechce ho za žádných okolností odevzdat.
62:31
Slovensko na puku.
61:41
Puku se na chvilku ujmuli Slováci, momentálně už s ním na hokejkách ale znovu bruslí Češi.
61:06
Češi stále na kotouči, na šanci trpělivě vyčkávají.
60:16
Puk si berou Češi, a vrhají se do útoku.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Končí třetí třetina, nikdo se v ní neprosadil, a tak bude po tříminutové přestávce následovat prodloužení.
59:19
Výtečný zákrok Gadžieva a Slovensko může konečně oddechnout.
59:02
Tlak Česka sílí!
58:01
Veledůležitý zákrok si připisuje Gadžiev!
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:32
Po skvělém a taky bolestivém bloku jednoho ze slovenských hráčů končí puk v ochranné síti za brankou.
53:55
Oba týmy hrají v 5ti, takže se tresty nakonec nepromítnou na počet hráčů na ledě.
53:20
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Česko:
Přibyl – 2 min., podrážení.

Vyloučení v týmu Slovensko:
hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Lupták.
53:12
Skvělý zákrok proti ráně z první si připisuje Michael Schnattinger!
52:42
Jeden z Čechů se teď krásně uvolnil, ale nedokázal zakončit.
51:21
Zakázané uvolnění Česka.
51:15
Domácí v plném počtu.
49:26
Nahození jednoho ze Slováků se nebezpečně odrazilo od Schnattingerovo betonů, nikomu se ale nepovedlo dorazit.
49:15
Dorot – 2 min., nedovolené bránění.
48:09
A další zákrok Gadžieva lapačkou.
47:45
Puk se teď o oblouk branky odrazil do brankoviště českého týmu, Schnattinger si ale situaci pohlídal.
47:21
46:29
Maštalířský zkusil tvrdou střelu zápěstím, Gadžiev zasahuje lapačkou!
45:21
Hosté v plném počtu.
43:49
Na závěr přesilovky 5 na 3 se pokusil zpoza branky vytočit jeden z Čechů, neprotlačil ale kotouč přes Gadžieva.
Oddechový čas pro tým Česko.
43:21
Adamčík – 2 min., vysoká hůl.
42:35
importantA další tyč! Tentokrát zachránila Gadžieva po střele z pravého kruhu!
40:05
Adam Jiříček načal třetí dvacetiminutovku dvěmi střelami, ani jedna z nich se ale neujala.
40:01
Začala třetí třetina.
Končí druhá třetina, v ní se podařilo Slovensku vyrovnat zásluhou Tomáše Dudáše, do třetí třetiny tak půjdeme za stavu 1:1!
40:00
Druhá třetina skončila.
39:40
Gadžiev kryje pokus Česka.
39:29
Nátny – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:48
Na druhé straně se činí Schnattinger.
38:23
Nahození Aleše Čecha se odrazilo k dorážejícímu hráči, slovenský brankář předvádí skvělý zákrok lapačkou!
37:25
Slováci se ocitají pod palbou českých hráčů, kteří zasypávají branku jednou střelou za druhou.
35:21
Schnattinger přerušuje hru.
34:42
importantPolovina haly teď zvedala ruce nad hlavu, je z toho ale jen další tyč českého týmu!
34:06
Další nahození končí znovu jen u slovenského gólmana.
32:59
Nadvakrát to zkoušel jeden ze slovenských útočníků, Schnattinger dokázal oba pokusy skvěle vyrazit!
32:51
Buly v českém útočném pásmu.
31:45
Češi kontrolují puk na své polovině.
30:52
Tyčka zazněla po rychlém výpadu Slováků!
29:06
Nahození od modré schovává slovenský brankář do své výstroje.
27:00
Vstřelená branka slovenské hráče viditelně nabudila, jsou to teď oni kteří jsou více aktivní.
26:25
26:25
goalSlovensko právě vstřelilo branku!
Rychlý slovenský protiútok končí nájezdem DUDÁŠE, který prostřelil Schnattingera. Asistence: Mamonov.
24:26
A i v tomto případě střela jednoho z Čechů pouze zaduněla o zadní plexisklo.
24:02
Střela Adama Jiříčka míří vedle.
23:11
Česko stále drží Slováky pod zámkem.
22:06
Aktivní hráči Česka si drží puk v útočném pásmu, zatím se skóre nemění.
21:14
První střelu druhé třetiny chytá slovenský gólman.
20:26
Druhou třetinu začínají s pukem na hokejkách Češi.
20:01
Začala druhá třetina.
Skončila první třetina, Česko po ubojované části vyhrává 1:0, o zatím jediný gól se postaral Redlich.
20:00
První třetina skončila.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:21
Další střela prověřila slovenského gólmana.
17:25
Puk končí v ochranné síti.
16:31
Zakázané uvolnění Čechů.
16:02
Stahovačka jednoho ze slovenských hráčů končí střelou těsně vedle.
14:01
Češi se snaží držet kotouč ve svém útočném pásmu, Slováky na kotouč moc nepouštějí.
12:58
Střela Felcmana končí těsně vedle slovenské branky.
12:26
Puk ve slovenské třetině.
11:41
10:52
Vhazování v českém útočném pásmu.
10:11
Slovensko se snaží rychle odpovědět, neúspěšně.
09:29
09:29
goalČesko právě vstřelilo branku!
Do úniku se dostal SEBASTIAN REDLICH, který propasoval puk mezi betony slovenského gólmana. Asistence: Felcman a Galvas.
8:35
Zblokovaná střela Česka.
8:01
Zadovka jednoho ze Slováků neskončila u adresáta.
7:31
Plos – 2 min., hrubost.

Pišoja – 2 min., hrubost.
7:23
Skvělý zákrok na slovenské straně, po kterém následuje mela, bude se vylučovat na obou stranách.
6:30
Po komerční přestávce se bude vhazovat po pravici slovenského gólmana.
6:13
Nahození od modré čáry vyráží slovenský brankář do rohu.
5:32
Tentokrát zvoní tyčka i na druhé straně po českém úniku!
4:12
Mela na českém brankovišti, gól z toho nebude, branka byla posunuta mimo své místo určení.
3:50
Icing Česka.
3:11
Tyč teď zazvonila po slovenském nahození.
2:49
Teď se jeden ze slovenských hráčů dostal do úniku, pálil ale vedle.
2:29
Nahození od modré čáry vyráží Schnatingger.
2:15
Puk ve střední třetině.
0:42
Slovensko v útočném pásmu, první zákrok si připsal Schnattinger.
0:28
Ofsajd Česka.
0:05
První nahození za branku má na starosti obránce Galvas.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Česko: Schnattinger (Vopravil) – Galvas, Čech (A), Jiříček, Prčík, Samson, Badinka, Dorot – Péréz Lisa, Felcman, Redlich – Bareš (C), Přibyl, Maštalířský – Štancl, Plos, Jungwirth – Boltvan, Senčák, Hrabík – Gardoň.
Trenér: Patrik Augusta

Slovensko: Gadžiev (Eliaš) – Radivojevič, Nátny (A), Žabka, Pišoja, Nahalka, Čulík, Královič, Sluka – Šotek (A), Pobežal, Čiernik (C) – Cedzo, Gabriel, Jenčko – Ondriš, Mamonov, Dudáš – Lupták, Adamčík, Vojtech.
Trenér: Ivan Feneš

Rozhodčí: Hucl, Kosnar – Pěkný, Malý.
Stadionem znějí státní hymny, za chvilku padne úvodní vhazování.
Zítra nás čeká zápas Turnaje pěti, také jinak výběrů do 20 let, postaví se proti sobě Česko a Slovensko!

ČESKO prohrálo zatím všechny zápasy na turnaji a bude si tak chtít spravit chuť.

SLOVENSKO může být krapet veselejší, naposledy totiž rozstříleli Švýcarsko 7:4, a tak můžeme říci že do utkání půjdou jako mírní favorité.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.
Domov»Hokej»Reprezentácie»Turnaj 5 krajín hráčov do 20 rokov: Slováci dosiahli druhé víťazstvo