Piatok, 25. júna, 2021Meniny má Olívia, Tadeáš

Gregor neprijal ponuku Vladivostoku, v klube končí

Dušan Gregor na lavičke Vladivostoku. (Autor: TASR)
SITA|21. nov 2014 o 09:47

Dostal som ponuku, aby som pokračoval ako šéftréner. Rozhodol som sa však, že opustím klub, hovorí mi to trénerská česť a dôstojnosť, uviedol Gregor.

VLADIVOSTOK. Hokejový tréner Dušan Gregor sa rozhodol odmietnuť ponuku z Admiralu Vladivostok a po rozviazaní pracovného pomeru na poste šéfa realizačného tímu odchádza z klubu KHL.

Vedenie Admiralu Slováka nahradilo Sergejom Šepelevom. Manažment následne ponúkol Gregorovi pozíciu klubového šéftrénera, ktorú však odmietol.

"Ďakujem prezidentovi klubu Alexandrovi Mogiľnému a generálnemu manažérovi Alexandrovi Filippenkovi za to, že mi dali šancu v Admirale. Nechcem, aby sa môj odchod z klubu vnímal ako urážka. Dostal som ponuku, aby som pokračoval vo Vladivostoku. Rozhodol som sa však, že opustím klub, hovorí mi to trénerská česť a dôstojnosť," uviedol Gregor na klubovom webe.

"Možno to niekto nepochopí, ale pre mňa je to dôležité a považujem to za správne, spravodlivé a korektné voči klubu. Nie som urazený, som pripravený v budúcnosti opäť prísť do Vladivostoku a pracovať v klube, aj v pozícii šéftrénera. Nie však teraz. Chcem sa poďakovať všetkým milým ľuďom, ktorých som stretol v klube i Vladivostoku," doplnil.

Gregor prišiel do Admiralu pred začiatkom sezóny po triumfe s tímom Saryarka Karaganda vo Vyššej lige. Slovenského kouča vo Vladivostoku odvolali po troch prehrách, po ktorých mužstvo kleslo v tabuľke Východnej konferencie na 9. miesto.

Súvisiace články