Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Gólová prestrelka pre Plechotice, V. Trakany doma víťazne

Sportnet|Publikované 21. okt 2013 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

TREBIŠOV.

I. trieda – Sever, 10. kolo: Z. Teplica – Trebišov B Milhostov 4:1, G: Mačura 2, Malčický R., Dudič - Jarabek, Vojčice – Michaľany B Čerhov 5:0, G: Tokár M. 3, Bajus, Schäffer, Kysta – Kuzmice 4:1, G: Takáč M. 2, Dušička, Lajoš - Geňo, Slivník – Niž. Žipov 2:1 nedohrané, N. Ruskov – Roma Sečovce 4:2, G: Potočník 3 (1 z 11 m), Štepanek – Krišta, Hromý E., Plechotice – Z. Hradište 5:4, G: Sokol 3, Rusnák M. 2 – Panda, Maďar, Hilla, Veľk V.

1. Plechotice 10 8 1 1 27:11 25
2. Z. Teplica 10 7 1 2 28:11 22
3. N. Ruskov 10 7 1 2 27:11 22
4. R. Sečovce 10 5 0 5 22:17 15
5. Z. Hradište 10 4 3 3 21:23 15
6. Vojčice 10 4 2 4 19:13 14
7. Kuzmice 10 4 2 4 23:21 14
8. Michaľany B 10 3 2 5 18:26 11
9. Trebišov B 10 2 4 4 18:25 10
10. Slivník 9 2 2 5 6:13 8
11. Kysta 10 2 1 7 15:39 7
12. N. Žipov 9 1 1 7 10:24 4

I. trieda – Juh, 10. kolo: Boľ – Boťany 2:1, G: Glovický, Čintala – Kači D., Leles – Somotor 3:2, G: Cziczu Š. 2, Varga Cs. – Nagy T., Szücs R., V. Trakany – Kr. Chlmec B 4:1, G: Nagy N. 2, Kočiš Z., Togyér - Kádár, M. Horeš – Rad 2:0 nedohrané, Svätuše – Streda n/B 2:1, G: Tóth P., Baba – Székely F.

1. V. Trakany 9 7 1 1 32:13 22
2. Boľ 10 6 2 2 26:16 20
3. M. Horeš 8 6 0 2 25:16 18
4. Boťany 9 4 3 2 26:13 15
5. Leles 9 4 2 3 21:15 14
6. Svätuše 9 3 4 2 14:13 13
7. Kr. Chlmec B 9 3 2 4 12:15 11
8. Somotor 9 3 1 5 20:20 10
9. Rad 8 2 1 5 7:10 7
10. Streda n/B 9 2 1 6 6:17 7
11. Biel 9 0 1 8 8:49 1

II. trieda – Sever, 9. kolo: Dvorianky – Michaľany C Veľaty 5:0, Hraň – Sečovce B Dargov 4:1.

1. Dvorianky 7 5 2 0 21:6 17
2. Hraň 8 4 1 3 17:17 13
3. Sečovce B 7 2 2 3 9:15 8
4. Z. Jastrabie 7 2 1 4 18:16 7
5. Michaľany C 7 1 2 4 7:18 5

II. trieda – Juh, 7. kolo: Pribeník – Slov. N. Mesto 2:0, Vojka – Veľký Kamenec 2:2, Svätá Mária – Malý Kamenec 1:0 nedohrané, pokles H pod 7.

1. Čierna n/T 6 6 0 0 31:2 18
2. V. Kamenec 6 2 2 2 12:12 8
3. Sv. Mária 5 2 1 2 9:12 7
4. Pribeník 6 2 1 3 8:18 7
5. M. Kamenec 5 2 0 3 13:7 6
6. Slov. N. Mesto 6 2 0 4 6:13 6
7. Vojka 6 1 2 3 7:22 5

Dorast C – 7. kolo: Čierna n/T – Svätá Mária 12:0, V. Trakany – Boťany 0:8, Vojka – V. Kamenec 4:7, M. Horeš – Leles 8:0.

1. Čierna n/T 7 7 0 0 71:2 21
2. Boťany 7 5 1 1 57:7 16
3. V. Kamenec 7 4 2 1 30:18 14
4. M. Horeš 6 2 2 2 18:24 8
5. Vojka 6 2 1 3 20:24 7
6. Leles 7 2 0 5 12:54 6
7. Sv. Mária 7 0 3 4 10:44 3
8. V. Trakany 7 0 1 6 7:52 1

Žiaci B – 7. kolo: Parchovany – Plechotice 2:4.

1. Michaľany 6 6 0 0 63:0 18
2. Z. Teplica 5 4 0 1 33:2 12
3. Plechotice 6 4 0 2 28:31 12
4. Slivník 5 2 0 3 24:20 6
5. Parchovany 6 1 1 4 18:27 4
6. Dvorianky 4 0 1 3 8:43 1
7. N. Žipov 4 0 0 4 4:55 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.