Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Gerrard dúfa, že Dalglish zostane v LFC čo najdlhšie

SITA|18. jan 2011 o 13:19

Kapitán anglického futbalového veľkoklubu Liverpool FC Steven Gerrard verí, že súčasný kouč Kenny Dalglish zostane vo funkcii aj v nasledujúcej sezóne.

LONDÝN.

Päťdesiatdeväťročná legenda "The Reds" prevzala taktovku nad tímom z Anfield Road začiatkom roka od Roya Hodgsona, dohoda však znela len do konca aktuálneho súťažného ročníka. Dalglish zatiaľ viedol mužstvo v troch dueloch a ani v jednom sa mu nepodarilo zvíťaziť. Po prehrách s Manchestrom United v FA Cupe (0:1) a s Blackpoolom v lige (1:2) prišla v rámci 23. kola Premier League deľba bodov v mestskom derby s Evertonom (2:2).

"Urobím všetko, čo je v mojich silách, aby tu Kenny zostal čo najdlhšie. Veľmi by som chcel, aby sa nám v zostávajúcom priebehu sezóny darilo vyhrávať, čo by znamenalo, že Kennymu ponúknu dlhoročný kontrakt a nie iba zmluvu na šesť mesiacov."

"To je môj krátkodobý plán, sústredím na to všetku svoju energiu," povedal anglický reprezentačný stredopoliar v rozhovore pre klubový týždenník LFC Weekly.

"Myslím si, že Kenny Dalglish je skvelá osobnosť, ktorá nasmeruje náš tím správnym smerom. Je to klubový talizman. Myslím si, že jeho prezývka ´Kráľ´ na neho sedí perfektne," dodal Steven Gerrard.

Súvisiace články