KOŠICE-OKOLIE
3. kolo: Bidovce – K. Oľšany 0:3, Seňa – Paňovce 2:3, Vyš. Myšľa – Ždaňa 1:2, Svinica – N. Polhora 7:5, Kysak – Tatran Jasov 1:7, Mokrance – Valaliky 14:0, Budimír – Trstené p/H 4:1.
1. T. Jasov 2 2 0 0 11:2 6
2. K. Oľšany 2 2 0 0 5:1 6
3. Ždaňa 2 2 0 0 5:3 6
4. Budimír 2 1 1 0 6:3 4
5. Mokrance 2 1 0 1 15:4 3
6. Svinica 2 1 0 1 9:8 3
7. Paňovce 1 1 0 0 3:2 3
8. Bidovce 2 1 0 1 2:3 3
9. N. Polhora 2 0 1 1 6:8 1
10. Kysak 2 0 1 1 2:8 1
11. Valaliky 2 0 1 1 2:16 1
12. Vyš. Myšľa 1 0 0 1 1:2 0
13. Seňa 2 0 0 2 3:5 0
14. Trstené p/H 2 0 0 2 1:6 0
MICHALOVCE
3. kolo: Krásnovce – Budkovce 4:3, Zalužice – Dúbravka 4:1, Kriš. Liesková – Moravany 4:2, Žbince – Vojany 4:1, Vyš. Remety – Palín 2:1, Z. Široká – Hatalov 2:2, Kusín – Pavlovce n/U 1:8.
1. Pavlovce n/U 3 2 0 1 15:5 6
2. Palín 3 2 0 1 9:3 6
3. K. Liesková 3 2 0 1 9:7 6
4. Žbince 3 2 0 1 9:7 6
5. V. Remety 3 2 0 1 9:8 6
6. Zalužice 3 2 0 1 6:5 6
7. Krásnovce 3 2 0 1 10:10 6
8. Hatalov 3 1 1 1 6:6 4
9. Z. Široká 3 1 1 1 5:5 4
10. Budkovce 3 1 0 2 7:5 3
11. Dúbravka 3 1 0 2 5:9 3
12. Vojany 3 1 0 2 8:13 3
13. Kusín 3 1 0 2 4:12 3
14. Moravany 3 0 0 3 8:15 0
ROŽŇAVA
3. kolo: Drnava – Jablonov n/T 1:1, Bohúňovo – Vlachovo 3:0, Hrhov – Kružná 2:4, Honce – Dlhá Ves 2:4, Vyš. Slaná – Rudná 5:1, Krs. Dlhá Lúka – Rož. Bystré 5:2.
1. Krs. Dlhá Lúka 3 3 0 0 15:5 9
2. Vyš. Slaná 3 3 0 0 10:2 9
3. Drnava 3 2 1 0 10:4 7
4. Dlhá Ves 3 2 0 1 6:4 6
5. Kružná 2 1 0 1 6:5 3
6. Betliar 2 1 0 1 5:4 3
7. Rož. Bystré 3 1 0 2 10:11 3
8. Vlachovo 3 1 0 2 8:10 3
9. Rudná 3 1 0 2 7:10 3
10. Hrhov 3 1 0 2 7:14 3
11. Jablonov n/T 2 0 1 1 3:7 1
13. Bohúňovo 2 0 0 2 1:5 0
14. Honce 3 0 0 3 5:15 0
SP. N. VES
3. kolo: Sp. N. Ves B – Sp. Bystrany 2:5, Jaklovce – Teplička 1:1, Chrasť n/H – Letanovce 3:1, SŠM Bystrany – Gelnica 2:1, Olcnava – Odorín 4:3, Jamník – Mníšek n/H 3:0, Margecany – Markušovce 3:1.
1. Olcnava 3 3 0 0 10:4 9
2. Jaklovce 3 2 1 0 6:3 7
3. Jamník 3 2 0 1 5:1 6
4. Sp. Bystrany 3 2 0 1 7:5 6
5. SŠM Bystrany 3 2 0 1 6:4 6
6. Sp. N. Ves B 3 2 0 1 6:6 6
7. Margecany 2 1 1 0 4:2 4
8. Letanovce 3 1 1 1 4:4 4
9. Odorín 3 1 0 2 7:7 3
10. Chrasť n/H 3 1 0 2 4:6 3
11. Markušovce 3 1 0 2 3:5 3
12. Teplička 3 0 1 2 2:5 1
13. Gelnica 2 0 0 2 1:4 0
14. Mníšek n/H 3 0 0 3 1:10 0
TREBIŠOV
Sever – 1. kolo: Plechotice – Veľaty 1:2, Z. Hradište – Trebišov B 3:1, Z. Jastrabie – Z. Teplica 1:2, N. Ruskov – Úpor 0:7, Vojčice – Niž. Žipov 2:3.
PREŠOV
3. kolo: Záborské – Hermanovce 2:1, Dubovica – Peč. N. Ves 3:0, Vyš. Šebastová – Chmiňany 3:1, Nemcovce – Šar. Dravce 0:0, Drienov – Široké 4:2, Petrovany – Torysa 1:3, Rožkovany – Kamenica 0:1.
1. Kamenica 3 3 0 0 6:1 9
2. Torysa 3 2 1 0 7:3 7
3. Záborské 3 2 1 0 4:2 7
4. Hermanovce 3 2 0 1 9:2 6
5. Dubovica 3 2 0 1 7:3 6
6. Rožkovany 3 1 1 1 4:4 4
7. Šar. Dravce 3 1 1 1 3:3 4
8. Nemcovce 3 0 3 0 1:1 3
9. Drienov 3 1 0 2 5:6 3
10. Vyš. Šebastová 3 1 0 2 3:6 3
11. Chmiňany 3 0 2 1 5:7 2
12. Široké 3 0 1 2 3:7 1
13. Petrovany 3 0 1 2 3:8 1
14. Peč. N. Ves 3 0 1 2 0:7 1
BARDEJOV
3. kolo: Kľušov – Porúbka 2:2, Hertník – Rokytov 4:2, Smilno – Stuľany 3:2, Osikov – Malcov 1:3, Kurov – Marhaň 1:3, Lopúchov – Kurima 3:3, Zborov – Kružlov 1:0.
1. Hertník 3 2 1 0 7:4 7
2. Porúbka 3 2 1 0 7:4 7
3. Marhaň 3 2 0 1 11:6 6
4. Smilno 3 2 0 1 4:5 6
5. Kurima 3 1 2 0 12:6 5
6. Kľušov 3 1 2 0 7:5 5
7. Malcov 3 1 1 1 4:4 4
8. Lopúchov 3 1 1 1 6:7 4
9. Kružlov 3 1 0 2 3:3 3
10. Stuľany 3 1 0 2 7:9 3
11. Kurov 3 1 0 2 5:7 3
12. Zborov 3 1 0 2 4:8 3
13. Rokytov 3 1 0 2 7:12 3
14. Osikov 3 0 0 3 2:6 0
HUMENNÉ
3. kolo: Krásny Bord – Dlhé n/C 1:1, Vyš. Sitnica – Papín 2:2, Košovce – Lackovce 0:2, Udavské – Borov 2:1, Lieskovec – Lukačovce 1:4, Niž. Ladičkovce – Vyš. Hrušov 2:5, Belá n/C – Ubľa 3:0.
1. Belá n/C 3 3 0 0 15:1 9
2. Vyš. Hrušov 3 2 1 0 10:3 7
3. Udavské 3 2 1 0 9:6 7
4. Borov 3 2 0 1 8:2 6
5. Lukačovce 3 2 0 1 7:4 6
6. Vyš. Sitnica 3 1 1 1 5:5 4
7. Niž. Ladičkovce 3 2 0 1 7:4 6
8. Ubľa 3 1 1 1 6:8 4
9. Krásny Brod 3 1 1 15:8 4
10. Lackovce 3 1 0 2 7:9 3
11. Dlhé n/C 3 0 2 1 2:9 2
12. Lieskovec 3 0 1 2 3:7 1
13. Papín 3 0 1 2 4:10 1
14. Koškovce 3 0 0 3 0:7 0
POPRAD
3. kolo: Batizovce – Vrbov 8:1, Vikartovce – Sp. St. Ves 2:0, Kežmarok – Sp. Bystré 2:0, Sp. Hrhov – Sp. Štvrtok 1:1, L. Teplička – V. Slavkov 2:1, PP Stráže – Toporec 5:0, Sp. Belá B – Hozelec 6:1.
1. Batizovce 3 3 0 0 15:1 9
2. Kežmarok 3 3 0 0 11:2 9
3. Vikartovce 3 3 0 0 8:1 9
4. Sp. Belá B 3 2 0 1 12:9 6
5. PP Stráže 3 1 2 0 8:3 5
6. Sp. Štvrtok 3 1 1 1 9:4 4
7. Sp. Hrhov 3 1 1 1 5:5 4
8. L. Teplička 3 1 1 1 5:10 4
9. Sp. Bystré 3 1 0 2 6:6 3
10. Toporec 3 1 0 2 6:7 3
11. V. Slavkov 2 1 0 2 4:8 3
12. Sp. St. Ves 3 0 1 2 2:7 1
13. Vrbov 3 0 0 3 4:17 0
14. Hozelec 3 0 0 3 1:16 0
VRANOV
3. kolo: Vechec – Banské 2:3, Komárany – Hlinné 12:0, Niž. Hrabovec – Tovarné 4:0, Rudlov – R. Niž. Hrabovec 4:0, Zámutov B – Kam. Poruba 6:3.
1. Komárany 3 2 1 0 20:3 7
2. Niž. Hrabovec 3 2 1 0 10:3 7
3. Rudlov 2 2 0 0 7:1 6
4. Vyš. Žipov 2 2 0 0 6:1 6
5. Zámutov B 2 1 0 1 7:7 3
6. Čaklov 2 1 0 1 4:4 3
7. Banské 2 1 0 1 5:6 3
8. Tovarné 2 1 0 1 4:6 3
9. Kam. Poruba 3 1 0 2 6:10 3
10. Hlinné 3 1 0 2 3:17 3
11. Vechec 3 0 0 3 5:9 0
12. R. Niž. Hrabovec 3 0 0 3 2:12 0
SVIDNÍK
3. kolo: Chotča – Kalnište 3:0, Hrabovčík – Lúčka 4:0, Breznica – Radoma 1:0, Miňovce – Kuková 1:1, Rovné – Mestisko 3:0, Tisinec – Sitníky 2:1, Lomné – Stročín 2:6.
1. Tisinec 3 3 0 0 8:2 9
2. Hrabovčík 3 2 1 0 9:3 7
3. Sitníky 3 2 0 1 9:3 6
4. Chotča 3 2 0 1 6:1 6
5. Rovné 3 2 0 1 7:4 6
6. Lúčka 3 2 0 1 5:5 6
7. Breznica 3 2 0 1 3:5 6
8. Kuková 3 1 1 1 8:6 4
9. Stročín 3 1 0 2 8:10 3
10. Mestisko 3 1 0 2 1:4 3
11. Kalnište 3 1 0 2 2:7 3
12. Radoma 3 0 1 2 1:5 1
13. Miňovce 3 0 1 2 1:5 1
14. Lomné 3 0 0 3 2:10 0