Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Demjata v šlágri lídrov zdolala Ražňany

Sportnet|Publikované 7. okt 2013 o 22:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov pokračovali ďalšími kolami.

I. trieda - 9. kolo:

Fričovce - Peč. N. Ves 4:1, G: Kušnírik, Marciňák 3 - Viazanko,

Petrovany - V. Šebastová 1:1, G: Petruška - Krivý,

Demjata - Ražňany 3:1, G: Stankovič, Halkovič, Billý - Guzík,

Hermanovce - Nemcovce 0:2, G: Hojsák, Župa,

Žehňa - Dubovica 0:3, G: Timko, Hurajt, Majtner,

Torysa - Záborské 3:2, G: Hudymač, Bujňák, Berdis - Tudor 2,

Chmin. N. Ves - Kojatice 3:1, G: Macejko, Kotlár, Cicoň - Saxa.

1. Demjata 9 6 2 1 18:5 20
2. Ražňany 9 6 2 1 22:10 20
3. Nemcovce 9 6 0 3 15:9 18
4. Záborské 9 5 2 2 19:11 17
5. Petrovany 9 4 3 2 14:10 15
6. Dubovica 9 5 0 4 16:15 15
7. Torysa 9 4 2 3 13:16 14
8. Fričovce 9 4 1 4 9:8 13
9. Chmin. N. Ves 9 4 0 5 13:16 12
10. Peč. N. Ves 9 3 2 4 20:17 11
11. V. Šebastová 9 3 1 5 17:17 10
12. Hermanovce 9 3 0 6 11:17 9
13. Žehňa 9 1 2 6 11:28 5
14. Kojatice 9 0 1 8 5:24 1

II. trieda - 9. kolo: Žipov - Drienov 4:1, Ostrovany - Miklušovce 2:0, Kapušany - Janov 4:1, Š. Sokolovce - Poloma 4:0, Lipany B - Uz. Šalgov 0:5, Ľubotice B - Haniska 6:1, Lipníky - Široké 0:2.

1. Široké 9 8 1 0 27:8 25
2. Žipov 9 7 0 2 21:10 21
3. Šar. Sokolovce 9 5 2 2 20:10 17
4. Uz. Šalgov 9 5 2 2 22:14 17
5. Drienov 9 5 1 3 25:16 16
6. Ostrovany 9 5 1 3 22:20 16
7. Kapušany 9 4 1 4 18:19 13
8. Miklušovce 9 4 0 5 9:10 12
9. Poloma 9 3 1 5 14:22 10
10. Ľubotice B 9 3 0 6 21:25 9
11. Haniska 9 2 2 5 11:18 8
12. Janov 9 2 1 6 19:23 7
13. Lipníky 9 1 3 5 9:18 6
14. Lipany B 9 1 1 7 2:27 4

III. A trieda - 9. kolo: Hrabkov - Ovčie 2:2, Radatice - Víťaz 1:3, Lemešany - Š. Bohdanovce 2:0, Ličartovce - Ruská N. Ves 3:0, Rokycany - Chmeľov 1:0, Sedlice - Tulčík 1:0, Kokošovce - Dulová Ves 2:2.

1. Chmeľov 9 5 3 1 20:10 18
2. Dulová Ves 9 5 2 2 23:13 17
3. Šar. Bohdanovce 9 5 1 3 33:18 16
4. Víťaz 9 5 1 3 14:13 16
5. Sedlice 9 5 0 4 18:21 15
6. Rus. N. Ves 8 4 2 2 26:16 14
7. Lemešany 9 4 1 4 18:10 13
8. Ličartovce 8 4 0 4 18:20 12
9. Hrabkov 9 2 5 2 12:11 11
10. Tulčík 9 3 2 4 13:18 11
11. Rokycany 9 3 1 5 17:20 10
12. Ovčie 9 2 2 5 18:23 8
13. Kokošovce 9 2 2 5 14:23 8
14. Radatice 9 2 0 7 17:45 6

III. B trieda - 9. kolo: Brezovica - Jarovnice 3:3, Terňa - Gregorovce 1:3, Svinia - Jakubovany 0:4, Jakubova Vôľa - Krivany 1:0, Rožkovany - Kamenica 1:2, Krásna Lúka - Medzany 5:3, Hubošovce - Brezovička 1:1.

1. Rožkovany 9 6 1 2 25:11 19
2. Kamenica 9 6 1 2 15:6 19
3. Jakubovany 9 5 2 2 14:8 17
4. Brezovica 9 5 2 2 17:13 17
5. Gregorovce 9 5 1 3 28:9 16
6. Brezovička 9 4 4 1 26:12 16
7. Jarovnice 9 5 1 3 17:11 16
8. Terňa 9 4 1 4 11:14 13
9. Jak. Vôľa 9 4 1 4 16:22 13
10. Krivany 9 4 0 5 9:16 12
11. Krásna Lúka 9 3 2 4 15:19 11
12. Svinia 9 1 1 7 6:20 4
13. Medzany 9 1 0 8 10:22 3
14. Hubošovce 9 0 3 6 6:32 3

Dorast I. trieda - 9. kolo: Gregorovce - Rožkovany 4:3, Torysa - Kamenica 6:3, Brezovica - Hermanovce 6:1, Župčany - Drienov 2:0, V. Šebastová - Dubovica 1:1, Demjata - Ražňany 3:1, M. Šariš - Chmiňany 9:10.

1. Dubovica 9 7 1 1 27:9 22
2. M. Šariš 9 6 0 3 41:10 18
3. Chmiňany 9 5 2 2 24:17 17
4. Brezovica 9 5 1 3 27:17 16
5. Hermanovce 9 5 0 4 35:24 15
6. Torysa 9 5 0 4 28:29 15
7. Kamenica 9 4 2 3 16:17 14
8. Gregorovce 9 4 1 4 27:24 13
9. Rožkovany 9 3 2 4 13:20 11
10. V. Šebastová 9 3 1 5 22:23 10
11. Drienov 9 3 1 5 15:17 10
12. Župčany 9 3 0 6 22:39 9
13. Ražňany 9 2 1 6 11:27 7
14. Demjata 9 2 0 7 13:41 6

Dorast II. A trieda - 7. kolo: Safi Prešov - Haniska 4:2, Miklušovce - Záborské 6:5, Malý Šariš B - Ličartovce 1:0, Kojatice - Š. Bohdanovce 10:2, Petrovany - Nemcovce 5:0.

1. Safi 7 6 1 0 27:10 19
2. Petrovany 6 4 1 1 17:10 13
3. Záborské 7 4 0 3 30:15 12
4. M. Šariš II 6 3 1 2 11:12 10
5. Kojatice 6 3 0 3 22:12 9
6. Ličartovce 7 3 0 4 16:15 9
7. Š. Bohdanovce 7 2 1 4 14:28 7
8. Haniska 7 2 0 5 11:21 6
9. Miklušovce 3 1 0 2 12:13 3
10. Nemcovce 6 1 0 5 7:31 3

Dorast II. B trieda - 5. kolo: Široké - Š. Dravce 4:1, Uzovce - Tulčík 1:0, Záhradné - Peč. N. Ves 7:2, Víťaz - V. Šariš 0:2.

1. Široké 5 4 0 1 20:8 12
2. V. Šariš 5 5 0 0 19:5 15
3. Víťaz 5 3 0 2 10:9 9
4. Š. Dravce 5 2 0 3 9:12 6
5. Uzovce 4 2 0 2 7:6 6
6. Záhradné 4 1 0 3 9:10 3
7. Tulčík 5 1 0 4 7:17 3
8. Peč. N. Ves 5 1 0 4 8:22 3

Žiaci I. trieda - 9. kolo: Sedlice - M. Šariš 0:15, Hermanovce - V. Šariš 10:1, Chmin. N. Ves - Fintice 5:1, Brezovica - Š. Michaľany 0:1, Dulová Ves - Peč. N. Ves 5:3, Široké - Víťaz 0:0, Kapušany - Dubovica 1:2.

1. M. Šariš 9 9 0 0 49:4 27
2. Chmin. N. Ves 9 7 1 1 50:11 22
3. Šar. Michaľany 9 7 1 1 33:5 22
4. Hermanovce 9 6 1 2 30:16 19
5. Brezovica 9 6 0 3 37:13 18
6. Dulová Ves 9 4 1 4 21:23 13
7. Peč. N. Ves 9 4 0 5 27:30 12
8. Víťaz 9 3 2 4 18:21 11
9. Široké 9 3 2 4 19:23 11
10. Dubovica 9 3 2 4 16:24 11
11. Fintice 9 2 2 5 17:24 8
12. V. Šariš 9 2 0 7 21:48 6
13. Kapušany 9 1 0 8 3:52 3
14. Sedlice 9 0 0 9 5:52 0

Žiaci II. A trieda - 8. kolo: V. Šebastová - Drienov 0:6, Lemešany - Ruská N. Ves 11:0, Petrovany - Záborské 4:0, Kendice - Žehňa 1:0.

1. Safi 7 7 0 0 63:3 21
2. Petrovany 6 6 0 0 30:2 18
3. Drienov 7 4 0 3 28:15 12
4. Záborské 6 4 0 2 30:18 12
5. Kokošovce 6 3 1 2 29:10 10
6. Kendice 5 2 1 2 10:8 7
7. Žehňa 7 2 0 5 9:34 6
8. Rus. N. Ves 7 2 0 5 24:64 6
9. Lemešany 6 1 0 5 17:34 3
10. V. Šebastová 7 0 0 7 4:56 0

Žiaci II. B trieda - 6. kolo: Rokycany - Janov 12:4, Žipov - Miklušovce 1:4.

1. Rokycany 6 5 1 0 37:9 16
2. Janov 5 2 2 1 22:18 8
3. Miklušovce 5 2 1 2 15:17 7
4. Žipov 6 0 0 6 9:39 0

Žiaci II. C trieda - 7. kolo: Ražňany - Uz. Šalgov 2:1, Hrabkov - Medzany 0:0, Jarovnice - Župčany 10:1, Fričovce - Kojatice 2:1.

1. Jarovnice 7 7 0 0 49:5 21
2. Medzany 7 5 1 1 21:8 16
3. Chmiňany 6 5 0 1 18:7 15
4. Ražňany 7 4 0 3 12:11 12
5. Hrabkov 6 3 1 2 14:7 10
6. Lipovce 5 2 0 3 8:19 6
7. Župčany 7 2 0 5 9:27 6
8. Uz. Šalgov 7 1 1 5 9:19 4
9. Fričovce 6 1 0 5 7:30 3
10. Kojatice 6 0 1 5 4:18 1

Žiaci II. D trieda - 6. kolo: Demjata - Tulčík 4:0, Terňa - Gregorovce 1:2, Ostrovany - Jakubovany 16:0, Lipníky - Pušovce 2:5, Uzovce - Záhradné 1:7, Š. Sokolovce - Chmeľov 4:0.

1. Záhradné 8 8 0 0 46:7 24
2. R. Ostrovany 8 7 0 1 73:11 21
3. Gregorovce 8 7 0 1 55:11 21
4. Uzovce 8 5 0 3 29:24 15
5. Pušovce 8 5 0 3 24:20 15
6. Šar. Sokolovce 8 3 1 4 23:27 10
7. Terňa 8 3 0 5 11:22 9
8. Demjata 8 3 0 5 16:34 9
9. Chmeľov 8 2 1 5 6:26 7
10. Tulčík 8 2 1 5 5:29 7
11. Lipníky 8 1 0 7 11:41 3
12. Jakubovany 8 0 1 7 6:53 1

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.