Buchinger spochybňuje Keitu, ten odpovedá: Proti tebe ukážem, ako som dobrý

Losanne Keita a Ivan Buchinger (Zdroj: OKTAGON MMA)
SvetMMA|6. dec 2021 o 17:32 (aktualizované 6. dec 2021 o 17:36)

Nový vyzývateľ v Oktagone nenechal kameň na kameni.

BRATISLAVA. Prišiel, videl, zvíťazil. Od premiéry Losaneho Keitu v organizácii Oktagon MMA je na domácej scéne jeho meno horúcou témou.

Po dominantnej výhre nad víťazom štvrtej série Oktagon výzvy Karolom Ryšavým sa Keita neostýchal a hneď v klietke vyzval súčasného šampióna ľahkej divízie Ivana Buchingera.

Keita si divákov v hale, ako aj pri obrazovkách, získal výborným výkonom, ku ktorému pridal aj sebavedomé vyhlásenia.

Keita? Nie je všestranným bojovníkom

Aj keď sa kvôli Buchingerovmu zraneniu včera na sociálnych sieťach skloňoval duel medzi rodákom z Guiney a bývalým titulovým vyzývateľom Ronaldom Paradeiserom, slovenská legenda MMA si našla čas a okomentovala Keitovu výzvu.

Buchinger nepovažuje 23-ročného zápasníka za všestranného bojovníka, hoci jedným dychom priznáva, že by sa potenciálnemu zápasu s ním nebránil.

„Duel s ním by som samozrejme prijal, je to mladý a talentovaný zápasník. Je silný a výbušný, ale nie je všestranný. Súboj s ním závisí od mnohých faktorov, ale ak bude treba, pôjdem do toho,“ napísal na Instagrame historicky prvý šampión dvoch váhových kategórií Oktagonu.

Správa na sociálnych sieťach nenechala Keitu chladným. Talentovaný zápasník s prezývkou Čierny Panter zareagoval na Buchingera sebavedomým vyhlásením.

„Povedal si, že nie som komplexný? V dueli s Ryšavým si videl moje postojárske kvality, s tebou ukážem, ako som dobrý na zemi. Potom pochopíš, že ovládam všetky aspekty. Rešpektujem čo si dosiahol, ale teraz nadišiel môj čas,“ odpovedal zápasník, ktorý zmiešané bojové umenia trénuje v Belgicku.

Súvisiace články