Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Bartánus má súťaže zručností napozerané z NHL

Predvedie počas súťaží zručností nejakú parádu? M. Bartánus (vpravo) je rád, že extraliga oživila All-Star víkend. (Autor: tasr)
Patrik Fotta|Publikované 13. jan 2016 o 00:00

Šesť hráčov úradujúceho majstra HC Košice bolo nominovaných na All-Star víkend našej najvyššej súťaže.

Celkovo šesť hráčov úradujúceho majstra HC Košice bolo nominovaných na All-Star víkend našej najvyššej súťaže, ktorý sa uskutoční 23. a 24. januára v Nitre. Pozvánku na prestížne podujatie z tímu oceliarov dostali obrancovia Šedivý a Dudáš, útočníci Bartánus, Bicek, Bartoš a najnovšia posila Tibor Varga.

KOŠICE. Kapitán oceliarov Marek Bartánus nazbieral v tejto sezóne doposiaľ 21 bodov za 9 gólov a 12 asistencií. Na zápas hviezd, v ktorom sa predstavia najlepší hráči extraligy sa rodák z Liptovského Mikuláša teší.

„Veľmi milo ma to prekvapilo a som rád, že ma vybrali. Pre každého hokejistu je česť byť vo výbere ligy,“ povedal pre Korzár Bartánus.

Košice budú mať v All-Star zápase najväčšie zastúpenie, čo nie je vzhľadom na posledné veľmi dobré výsledky v extralige nič prekvapivé.

„Aktuálne sme prvé mužstvo v tabuľke a samozrejme ma teší, že ideme z klubu až šiesti. Určite si to užijeme.“

Teší sa na kopec zábavy

Košického kapitána sme sa opýtali, na ktorú z disciplín sa najviac teší.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Patrik Fotta pôsobil 6 rokov v denníku Korzár ako športový redaktor. Píše predovšetkým o hokeji, hádzanej, basketbale, či atletike. Ako reportér sa zúčastnil na MS v hokeji 2019 a šesťkrát na Medzinárodnom maratóne mieru.

Súvisiace články