Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

1.HFC Humenné necestuje na Inter!

Sportnet|Publikované 3. apr 2009 o 22:00

Prvoligista spod Vihorlatu má finančné problémy. Na bratislavské Pasienky nevycestuje.HUMENNÉ. Finančné problémy humenského futbalu sa predierajú

Prvoligista spod Vihorlatu má finančné problémy. Na bratislavské Pasienky nevycestuje.

HUMENNÉ. Finančné problémy humenského futbalu sa predierajú na povrch - klubová pokladnica je prázdna. Stretnutie Inter Bratislava - Humenné sa zajtra neuskutoční, lebo východniari k Dunaju necestujú. Nemajú peniaze na výjazd.

Prázdna pokladnica

Finančná kríza zarezala v humenskom futbale do živého. Už počas zimnej prestávky sa problémy vyhrotili natoľko, že A-mužstvo dva týždne netrénovalo. Oheň sa síce podarilo uhasiť, ale nie nastálo. Prešli tri mesiaci a pomyselný požiar je tu opäť. Klub čaká na prísun peňazí v aprílovom termíne, tie sa však zatiaľ na účte neobjavili a situácia nabrala kritický rozmer. Humenčania na Inter necestujú, nemajú za čo.

Fax pre SFZ a Inter

S nečakanou situáciou Humenčania v piatok upovedomili SFZ i celok z bratislavských Pasienkov. "Zaslali sme na Slovenský futbalový zväz ako aj na Inter fax, ktorým oznamujeme, že z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov na stretnutie nevycestujeme," konštatoval stroho Jaroslav Varchola, manažér 1. HFC Humenné. Stručne sa k tejto situácii vyjadril aj prezident klubu."Je mi to strašne ľúto. Všetko však má svoje hranice," podotkol JUDr. Ján Vrba.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.