Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

ZO ZELENÝCH STOLOV

Sportnet|Publikované 1. apr 2009 o 22:00

III. liga mužov Severovýchod - 21. kolo - Župčany - Bardejov C 9:9 (Bucko 3,5, Kovaľ 2,5, Ľ. Kollarčík a Kravec po 1,5 - Kasala 4, M. Sabol a Vanta

po 2, Steranka 1), Snina - Bardejov B 11:7 (Š. Štuň 4,5, Paulík 3,5, Malinič 2,5, Bajus 0,5 - I. Benko 3, Majirský 2, Jul. Lukáč a Ľ. Pillár po 1), Svidník B - Lužany 12:6 (Nemec 3,5, Michalič a Kavuľa po 2,5, Štefanco 2, Dubec 1,5 - Čižmár a Tomko po 3), Udavské - Svidník A 5:13 (M. Gajdoš 4,5, J. Gajdoš 0,5 - M. Kurečko ml. a Močilenko po 3,5, Vodila a L. Kostelník po 3), Vranov n/T D - Bzenov 7:11 (Mrážik a Tóth po 2,5, Olbricht a Zimný po 1 - Adam 4,5, Molčan 3,5, Priščák 2, Fecko 1), Vranov n/T C - Humenné B 9:9 (Zajac, Holp a Tkáč po 2,5, Sabo 1,5 - Chaľ 4, Stoják 3, Treščák 2).

Tabuľka

1. Svidník A212001268:11061

2. Udavské211542241:13755

3. Humenné B211434213:16552

4. Vranov C211137216:16246

5. Bzenov211119213:16544

6. Snina219210186:19241

7. Svidník B216411167:21137

8. Vranov D217212169:20937

9. Bardejov C217212156:22237

10. Župčany217113160:21836

11. Bardejov B216114164:21434

12. Lužany211119115:26323

III. liga mužov Juh - 21.kolo - Sobrance - Valaliky 4:14 (Varchola 3, Macík 1 - Kacvinský, Drotárová a Takáč po 3,5, Sisák 2, Sepeši 1,5), Falkušovce/Bracovce - Trebišov 2:16 (Pažitka a Ondovčík po 1 - Hurčík, Bandoľa a Dula po 4,5, Ščerba 2,5), Borša - Veľké Kapušany B 9:9 (Nagy a Hajdu po 3,5, Balogh 2 - F. Krištof 4,5, Valach 2,5, V. Krištof a Popély po 1), Malý Kamenec - Lúčky Michalovce B 10:8 (L. Kiss ml., Ľ. Szabó, Sz. Tóth a Cs. Máté po 2,5 - Melikant a Hanke po 3, Sokologorský 2), Hraň - Vojčice C 1:17 (Zuskáč - Dulič, F. Ujhelyi a M. Ujhelyi po 4,5, Mihok 3,5), Lokomotíva Košice D - Čečehov 8:10 (Papáč 3,5, Kušnír 3, Dzurovčin 1,5 - Vaľo st. 2,5, Danilovič 1,5, Terezka a Maskaľ po 1, 4 x WO).

Tabuľka

1. Valaliky212001301:7761

2. Michalovce B211623245:13357

3. Malý Kamenec211416214:16450

4. Loko. Košice D211146220:15847

5. Trebišov211218214:16446

6. Čečehov211038197:18144

7. Veľ. Kapušany B219111170:20840

8. Borša216510171:20738

9. Vojčice C216411175:20337

10. Sobrance214413144:23433

11. Falkušovce/Bracovce215016122:25631

12. Hraň21012095:28322

IV. liga mužov Vihorlatská - 21. kolo - Čierne n/T - Kamenica n/C A 7:11 (R. Kachman a Hudák po 3,5 - Bocko 4, Pavlotty a Sabo po 2,5, J. Starec 2), Snina B - Kamenica n/C B 9:9 (Hrib 3, Bajus a Kopáč po 2,5, Karľa 1 - Lauda 3, Nitkulinec 2,5, Sojčák 2, Bokša 1,5), Košarovce - Jabloň 10:8 (D. Kaňuk a Karabinčík ml. po 3,5, Karabinčík st. a Sabol po 1,5 - Židzik 3, Paulišin a Dzurov po 2, Čopan 1), Medzilaborce - Tecák Vranov n/T 9:9 (Mazanec 3,5, V. Šmiga 3, Sopirják 2,5 - Časár 3,5, Stredný a Rusnák po 2, Jakubčin 1,5), VSTK Vranov n/T E - Snina C 0:18 kont. (domáci na stretnutie nenastúpili), Topoľovka - Zemplínske Hámre 7:11 (Rada 3, Švigar 2, Balogač a Šram po 1 - Dzubák 4,5, Širgeľ 3,5, Michalenko a Brehovský po 1,5).

Tabuľka

1. Kamenica n/C A211740254:12459

2. Čierne n/T211605230:14853

3. Tecák Vranov n/T211038201:17744

4. Topoľovka211029198:18043

5. Snina B21948210:16843

6. Medzilaborce21777199:17942

7. VSTK Vranov n/T E2110110137:24141

8. Kamenica n/C B21579185:19338

9. Jabloň216312177:20136

10. Zemplínske Hámre216213170:20835

11. Košarovce216213160:21834

12. Snina C216114148:22934

IV. liga mužov Zemplínska - 21. kolo - Čečehov B - Sečovce 12:6 (Mráz 4,5, Hreňo 3,5, M. Štefanič a Vaľo ml. po 2 - Pataky 2,5, Koščo 1,5, Sedlák a Kolesár po 1), Parchovany - 40 Trebišov B 9:9 (Baranišin 4,5, Lehončák 3, Račok 1,5 - Sikora 3,5, Popaďák 2, Savko 1,5, Wawrek a Németh po 1), Pribeník - Malý Kamenec B 9:9 (Z. Filep st. 4,5, Fülöp, A. Tóth a L. Kovács po 1,5 - Bók, Fúrik a Z. Máté st. po 3), Veľké Kapušany C - Jednota Michalovce C 3:15 (J. Lakatoš 2,5, L. Lakatoš 0,5 - Jakubu a Maskaľ po 4,5, Kostovčík a Mertenz po 3), Streda n/B - Čičarovce 18:0 (Kóbori, G. Kovács, Z. Kovács a V. Tóth po 4,5), Falkušovce/Bracovce B - Vojany 10:8 (Papcun 3,5, Behunčík a Frenák po 2,5, Onody 1,5 - Várady 3, Krajnyik a Havrila po 2, Varga 1).

Tabuľka

1. Streda n/B212100322:5663

2. Michalovce C211713250:12856

3. Čičarovce211614245:13354

4. Trebišov B211416230:14850

5. Čečehov B211038202:17644

6. Vojany217311165:21338

7. Parchovany216411179:19937

8. Malý Kamenec B215610169:20937

9. Sečovce216312163:21536

10. Pribeník215313159:21934

11. Falkušovce/Bracovce B215313144:23434

12. Veľké Kapušany C21002140:33821

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.