Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

V Michalovciach bude Zápas hviezd prvej hokejovej ligy

Richard Šechný. (Autor: Róbert Andrejov)
SITA|Publikované 11. jan 2019 o 11:11

Fanúšikovia si budú môcť zmerať zručnosti s Richardom Šechným.

MICHALOVCE. Michalovce budú v sobotu 19. januára dejiskom Zápasu hviezd St. Nicolaus I. hokejovej ligy.

Organizátori v piatok zverejnili súpisky troch tímov, ktoré sa na podujatí predstavia.

Domáci Michalovčania nastúpia v retrodresoch VTJ Michalovce a pred vlastnými fanúšikmi vyzvú dva ďalšie tímy - Hviezdy ligy a Nádeje do 23 rokov.

Celkovo sa uskutočnia tri pätnásťminútové zápasy, v ktorých proti sebe nastúpia po štyria korčuliari.

Chýbať nebudú ani súťaže zručností.

Neďaleko michalovského zimného štadióna bude pripravená fanzóna, v ktorej si priaznivci budú môcť porovnať hokejové schopnosti s Richardom Šechným.

Informácia pochádzajú z tlačovej správy organizátorov.

Nominácie na Zápas hviezd

MAJSTER LIGY - HK DUKLA INGEMA MICHALOVCE

Adam Trenčan, Tomáš Tkáčik - Jevgenij Kurbatov, Damián Novický, Daniel Hančák, Ladislav Hopkovič, Tomáš Valečko, Marek Kolba, Martin Bdžoch, Michal Korenko - Marek Mašlonka, Nikita Dvurečenskij, Matej Giľák, Vladislav Gavrik, Lukáš Toma, Mário Róth, Radovan Cútt, Erik Piatak, Tomáš Banovský, Samuel Chalupa, Igor Safaralejev, Vladislav Bojko, Jakub Linet. Tréner: Miroslav Chudý.

HVIEZDY LIGY

Erik Kompas (Považská Bystrica) - Jozef Kováčik (Topoľčany), Ľubomír Škápik (Skalica), Ján Tabaček (Martin), Juraj Ďurkech (Považská Bystrica) - František Poliaček (Martin), Sergij Babynec (Humenné), Ondrej Valo (Trnava), Marek Nagy (Spišská Nová Ves), Martin Kalináč, Michal Kluka (Topoľčany), Ľubomír Vaškovič (Skalica), Michal Kokavec (Dubnica nad Váhom). Tréner: Róbert Pukalovič (HC Bratislava).

NÁDEJE LIGY DO 23 ROKOV

Daniel Gibl (Dubnica nad Váhom) - Christián Michalčin (Humenné), Dominik Trška (Považská Bystrica), Dominik Hohl (Dubnica nad Váhom), Adam Kudrna (Nové Zámky "B") - Adam Paulíny (Martin), Dominik Laššo (Topoľčany), Miroslav Olejník (Spišská Nová Ves), Lukáš Hamráček (Michalovce), Kroni Musliu (Bratislava), Patrik Janáč (Skalica), Nino Szalay (Trnava), František Pulščák (Prešov). Tréner: Milan Staš (Humenné).

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.