Southampton, Norwich City a Crystal Palace opúšťajú Premiership

TASR|15. máj 2005 o 20:40

Londýn 15. mája (TASR) - Z anglickej futbalovej Premiership minimálne na rok vypadnú Southampton, Norwich City a Crystal Palace. V nedeľňajšom 38. kole ...

Londýn 15. mája (TASR) - Z anglickej futbalovej Premiership minimálne na rok vypadnú Southampton, Norwich City a Crystal Palace. V nedeľňajšom 38. kole sa zachránil dovtedy ohrozený West Bromwich vďaka víťazstvu 2:0 nad Portsmouthom. V drese Middlebsroughu sa predstavil aj slovenský reprezentant Szilárd Németh, ktorý v zápase s Manchestrom City (1:1) nastúpil v základnej zostave v útoku a hral do 54. minúty.

Sumáre:

West Bromwich Albion - Portsmouth 2:0 (0:0)

góly: 58. Horsfield, 75. Richardson, 26.000 divákov

Birmingham City - Arsenal Londýn 2:1 (0:0)

góly: 80. Pandiani, 90. Heskey - 88. Bergkamp, 29.302 divákov

Bolton - Everton 3:2 (0:1)

góly: 53. Jaidi, 61- Davies, 66. Giannakopoulos - 9. Cahill, 63. Carsley, ČK: 45. N'Gotty (Bolton), 27.701 divákov

Charlton Athletic - Crystal Palace 2:2 (1:0)

góly: 30. Hughes, 82. Fortune - 58. Freedman, 71. Johnson z 11 m, 27.000 divákov

Fulham - Norwich 6:0 (2:0)

góly: 11. a 86. McBride, 35. Diop, 54. Knight, 72. Malbranque, 90.+1 Andy Cole, 19.000 divákov

FC Liverpool - Aston Villa 2:1 (2:0)

góly: 20. z 11 m a 27. Cisse - 67. Barry, 43.000 divákov

Manchester City - Middlesbrough 1:1 (0:1)

góly: 46. Musampa - 23. Hasselbaink, 45.000 divákov /Szilárd Németh hral za hostí do 54. minúty/

Newcastle United - Chelsea Londýn 1:1 (1:1)

góly: 33. Geremi (vl.) - 35. Lampard z 11 m, 52.000 divákov

Southampton - Manchester United 1:2 (1:1)

góly: 10. O'Shea (vl.) - 19. Fletcher, 62. van Nistelrooy, 32.000 divákov

Tottenham Hotspur - Blackburn 0:0

36.000 divákov

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Southampton, Norwich City a Crystal Palace opúšťajú Premiership