Slováci v zahraničí: Góly Adama Nemca a Martina Jakubka

SITA|8. nov 2009 o 22:37

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (6. - 8. novembra 2009).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (6. - 8. novembra 2009):

ANGLICKO

I. liga - 12. kolo:

Manchester City - Burnley 3:3 - Vladimír Weiss ml. za domácich nehral.

II. liga - 16. kolo:

Leicester - West Bromwich Albion 1:2 - Marek Čech za WBA hral od 75. minúty.

TALIANSKO

Catania - Neapol 0:0 - Tomáš Košický nestál v bránke domácich, Marek Hamšík odohral za Neapol celý zápas.

II. liga - 13. kolo:

Cesena - Albinoleffe 0:0 - Martin Petráš absolvoval v drese Ceseny celý duel.

NEMECKO

Mainz - 1. FC Norimberg 1:0 - Miroslav Karhan hral za Mainz do 65. minúty, Marek Mintál (Norimberg) nenastúpil.

VfL Bochum - Freiburg 1:2 - Stanislav Šesták za Bochum odohral celý zápas.

Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1:2 - Peter Pekarík (Wolfsburg) hral od 77. minúty.

Bayern - Schalke 1:1 - Ľuboš Hanzel za Schalke nenastúpil.

II. liga - 12. kolo:

Kaiserslautern - Oberhausen 3:1 - Adam Nemec odohral celý zápas a skŕoval, Erik Jendrišek (obaja Kaiserslautern) bol vystriedaný v posledných sekundách zápasu.

FRANCÚZSKO

I. liga - 13. kolo:

Lille - Bordeaux 2:0 - Róbert Vittek (Lille) nehral.

Valenciennes - Montpellier 1:1 - Filip Šebo hral za domácich od 90. minúty.

RAKÚSKO

I. liga - 15. kolo:

Austria - Sturm Graz 1:0 - Peter Hlinka za Sturm nehral.

Wiener Neustadt - Salzburg 2:3 - Dušan Švento hral za hostí do 80. minúty a prihral na prvý gól svojho tímu.

Mattersburg - Kapfenberg 4:1 - Tomáš Sedlák za domácich nenastúpil.

ŠKÓTSKO

I. liga - 11. kolo:

Hearts - Hibernian 0:0 - Marián Kello nestál v bránke domácich.

HOLANDSKO

Den Haag - Eindhoven 1:5 - Csaba Horváth hral za domácich do 33. minúty.

FC Twente - Ajax 1:0 - Miroslav Stoch bol vystriedaný v posledných sekundách zápasu, Andrej Rendla (obaja Twente) nenastúpil.

BELGICKO

I. liga - 14. kolo:

Mechelen - Mouscron 0:1 - Ján Slovenčiak za hostí nechytal.

GRÉCKO

I. liga - 10. kolo:

Levadiakos - Panathinaikos 0:2 - Ľuboš Hajdúch nestál v bránke domácich.

Olympiakos Pireus - Iraklis 1:1 - Pavol Kováč nestál v bránke domácich.

Škoda Xanthi - Panionios 1:2 - Zdeno Štrba odohral celý zápas, Peter Štyvar prišiel na ihrisko v 72. minúte a dostal žltú kartu, Jaroslav Kolbas (všetci Xanthi) nehral, Tomáš Belic odchytal za hostí celý duel.

MAĎARSKO

Győr - Debrecín 1:0 - Peter Molnár a Mário Bicák nenastúpili, Otto Szabó (všetci Győr) odohral celý zápas.

Haladás - Nyíregyháza 2:0 - Karol Czanik za hostí nenastúpil.

Honvéd - Paks 1:1 - Viliam Macko hral do 65. minúty, Milan Pastva (obaja Honvéd) nehral, Macko dostal žltú kartu.

Zalaegerszeg - Vasas 4:1 - Marián Sľuka odohral za domácich celý duel, Jozef Gáspár (Vasas) absolvoval celý duel a dostal žltú kartu.

Újpest - Fehérvár 0:1 - Tomáš Tujvel za hostí nechytal.

POĽSKO

Polonia Bytom - Poznaň 1:1 - Juraj Baláž nechytal, Peter Hricko odohral celý zápas, Marek Bažík hral do 46. minúty, Miroslav Barčík (všetci Polonia) do 69. minúty, Ján Zápotoka za hostí hral od 89. minúty.

Wisla Krakow - Legia Varšava 0:1 - Peter Šinglár za Wislu nehral, Ján Mucha ml. odchytal za hostí celý zápas a dostal žltú kartu.

Ruch Chorzów - Bialystok 5:2 - Gábor Straka absolvoval celý zápas, Pavol Baláž prišiel na ihrisko v 92. minúte, Martin Fabuš (všetci Chorzów) nenastúpil, Pavol Staňo za hostí nehral.

Gdansk - Kielce 1:1 - Peter Čvirik za domácich nehral.

RUMUNSKO

Piatra Neamt - Vaslui 0:1 - Dušan Kuciak nechytal, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.

CFR Kluž - Ploešť 1:0 - Boris Peškovič za domácich nechytal.

Galati - Temešvár 3:3 - Marián Čišovský, Miloš Brezovský a ani Balázs Borbély všetci Temešvár) nehrali.

Gaz Metan Medias - Poli Iasi 2:1 - Michal Kubala (Medias) absolvoval celý zápas.

ČESKO

Bohemians 1905 - Příbram 1:0 - Martin Cseh odohral celý duel, Ivan Janek a Michal Dian (všetci Bohemians 1905) nenastúpili, Jakub Rondzik (obaja Příbram) nehral.

FC Bohemians - Brno 2:1 - Jaroslav Belaň odchytal celý zápas, Tomáš Jandzik, Michal Demeter a Peter Očovan (všetci Bohemians) nehrali, Juraj Križko absolvoval celý duel, Róbert Szegedi (obaja Brno) hral od 72. minúty.

České Budějovice - Mladá Boleslav 1:3 - Rastislav Bakala a Marián Timm nenastúpili, Marián Jarabica a Peter Černák odohrali celý duel, Ľubomír Meszároš (všetci České Budějovice) prišiel na ihrisko v 57. minúte a dostal žltú kartu, Lukáš Opiela za hostí nenastúpil.

Liberec - Olomouc 0:4 - Tomáš Lovasík a Marek Kaščák absolvovali celý zápas, Ladislav Onofrej (všetci Olomouc) nenastúpil.

Ostrava - Kladno 2:0 - Róbert Zeher hral do 58. minúty, Ján Greguš (obaja Ostrava) nenastúpil. Peter Kostolanský nechytal, Peter Mráz (obaja Kladno) odohral celý zápas.

Teplice - Jablonec 1:0 - Michal Gašparík nehral, Andrej Hesek (obaja Teplice) absolvoval posledné sekundy zápasu, Michal Farkaš za hostí sa na ihrisku neobjavil.

TURECKO

Trabzonspor - Besiktas 0:2 - Filip Hološko za hostí pre zranenie nehral.

Ankaragücü - Kasimpasa 2:2 - Štefan Senecký za domácich odchytal celý duel, Martin Baran za hostí nenastúpil.

RUSKO

I. liga - 28. kolo:

Petrohrad - Terek Groznyj 2:0 - Kamil Čontofalský nechytal, Tomáš Hubočan (obaja Petrohrad) nastúpil v poslednej minúte, Radoslav Zabavník (Groznyj) hral od 19. minúty.

Lokomotiv Moskva - Perm 1:0 - Ján Ďurica za Lokomotiv nenastúpil.

Krasnodar - FK Moskva 3:3 - Martin Jakubko (FK Moskva) odohral celý zápas a skóroval.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slováci v zahraničí: Góly Adama Nemca a Martina Jakubka