Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šéf Spišiakov predstaví strategického futbalového partnera

Zimná príprava sa začala, čaká sa na príchod sponzora. Futbalisti Spišskej Novej Vsi odštartovali prípravu na jarnú časť, vedenie klubu pripravuje predstavenie nového strategického sponzora. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 13. jan 2016 o 23:00

O niekoľko dní by mal byť prestavený oficiálny sponzor, ktorý hlavne pomôže po finančnej stránke.SP. NOVÁ VES. V druhý januárový piatok sa konala mimoriadna konferencia Futbalového klubu Spišská Nová Ves. Financovanie, podlžnosti a rozpočet na nový rok boli hlavnou témou konferencie.

„Nie sú všetky veci vysporiadané. Aj na konferencii sa o tom hovorilo, padli návrhy a keď všetko dobre dopadne ohľadom strategického partnera, klub by v roku 2016 nemal mať problémy. Rovnako zo strany mesta je podpora na výbornej úrovni, plus máme pripravené financovanie z iných zdrojov. Verím, že k financovaniu prospeje aj nový zákon o športe. Na všetkých týchto frontoch intenzívne pracujeme. Treba brať do úvahy, že sme za dva roky poskočili o dve súťaže. Teraz máme za sebou jesennú časť v 2. lige a s takmer tými istými finančnými prostriedkami. Je to vôbec zázrak, že sme to zvládli,“ povedal prezident FK Spišská Nová Ves Pavol Hudáček.

Partner bude sponzorom

O novom partnerovi resp. sponzorovi sa hovorí už zopár mesiacov.

„Zadeklaroval som, že do konca roka 2015 sa intenzívne robilo na vstupe strategického partnera. Pripravilo sa to a v januári sa to dá vonku. Nový partner bude oficiálnym sponzorom,“ prezradil plány na rok 2016 prezident FK Spišská Nová Ves Pavol Hudáček.

V pondelok 11. januára odštartovali Spišiaci zimnú prípravu. Na prvý tréning zavítal bývalý hráč Marek Janečka, novou tvárou bol aj Tomáš Ščavnický.

Prvý prípravný zápas odohrajú Novovešťania v sobotu doma proti Vranovu.

Autor: Jozef Petruška

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.