Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Radčenko sa dočkal najbližších príbuzných

TASR|7. mar 2003 o 21:54

Prešov 7. marca (TASR) - Po takmer poldruha mesiaci sa ruský hádzanársky legionár s českým pasom Alexander Radčenko, momentálne pôsobiaci v ŠK Farmakol ...

Prešov 7. marca (TASR) - Po takmer poldruha mesiaci sa ruský hádzanársky legionár s českým pasom Alexander Radčenko, momentálne pôsobiaci v ŠK Farmakol Tatran Prešov, konečne dočkal aj svojich najbližších príbuzných. V piatok ráno za ním do šarišskej metropoly pricestovala manželka Svetlana so synom Kirilom. Obaja tak po udelení víz budú môcť pobývať na Slovensku počas troch mesiacov, čo zhruba zodpovedá zostávajúcej dĺžke kontraktu Radčenka s ŠK Farmakol (do 30.6.2003).

"Manželka má rada hádzanú, verím, že mi jej prítomnosť v hľadisku pomôže," prezradil na margo aktuálnej témy rodák z Krasnodaru. "Viem, že Prešov momentálne neodvádza v najvyššej súťaži to, na čo má hráčsky potenciál. Nedávna prehra s Novými Zámkami celým mužstvom poriadne otriasla. Verím, že si napravíme reputáciu už zajtra v Košiciach, pretože naším cieľom naďalej ostáva zisk titulu slovenského majstra," dodal na záver dvojnásobný víťaz HIL.

jch jp

Súvisiace články