Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Prvenstvo získal domáci Patria Vyšňovský

Víťaz Patrik Vyšňovský počas dekorovania víťazov (na fotke v strede) (Autor: Danica Božová)
Róbert Andrejov|Publikované 20. nov 2017 o 23:00

Uskutočnil sa 48. ročník podujatia Beh oslobodenia mesta Strážske.

STRÁŽSKE. V Strážskom sa 12. novembra uskutočnil už 48. ročník bežeckého podujatia pod názvom Beh oslobodenia mesta Strážske.

Ktoré už tradične organizujú mesto a tamojšie CVČ a ZŠ spoločne s bežeckým klubom MBO Strážske.

Na štart trate dlhej 6 400 metrov sa pred mestským úradom v seniorských kategóriách postavilo 173 bežcov z celého východného Slovenska.

Prvenstvo si vybojoval domáci bežec Patrik Vyšňovský v čase 21:14 min. Medzi ženami sa najviac darilo Zuzane Iľovovej z Maras teamu (celkovo 33. v poradí), ktorá trať zabehla za 25:48 min.

Výsledky

Muži:
Absolútne poradie: 1. Patrik Vyšňovský (MBO Strážske) 21:14 min., 2. Adrián Vavrek (Dulova Ves) 21:29 min., 3. Orest Babjak (JM Demolex Bardejov) 21:40 min., 4. Roman Bak (Generali run team) 21:45 min., 5. Emil Henček (TJ Obalservis Košice) 21:59 min.

Do 39 rokov: 1. Patrik Vyšňovský, 2. Adrián Vavrek, 3. Roman Bak

Do 49 rokov: 1. Orest Babjak, 2. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská), 3. Michal Ivančo (ŠK Banské)

Do 59 rokov: 1. Štefan Racz (Steeple Poprad), 2. Ján Polončák (Stropkov), 3. Vladimír Balogh (TJ Obalservis Košice)

Do 69 rokov: 1. Lukáš Kormaník (Sokol Ľubotice), 2. Juraj Čokina (Humenné), 3. Peter Vilhan (Košice)

Nad 70 rokov: 1. Vincent Bašista (OU Demjata), 2. Peter Pribičko (ŽSR Košice), 3. Gerard Pariľák (AC Michalovce).

Ženy:

Absolútne poradie: 1. Zuzana Iľovová (Maras team) 25:48 min., 2. Tamara Ivančová (ŠK Banské) 26:01 min., 3. Barbora Balogová (ŠK Biatlon Prešov) 26:39 min., 4. Erika Ondrijová (MTC Vyšná) 27:05 min., 5. Alena Farkašová (AC Michalovce) 27:47 min.

Do 34 rokov: 1. Zuzana Iľovová, 2. Tamara Ivančová, 3. Barbora Balogová

Do 49 rokov: 1. Erika Ondrijová, 2. Edita Vrbiaková, 3. Jana Petrová (obe Maras team)

Nad 50 rokov: 1. Danica Božová (BK Poprad), 2. Alžbeta Tiszová (TMS International), 3. Zlatka Semanová (O5 BK Furča).

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.