Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Ponuka prišla z Chorvátska

Sportnet|11. dec 2003 o 00:00

ZÁHREB - Chorvátski futbaloví reprezentanti sa v rámci prípravy na budúcoročné EURO 2004 v Portugalsku 5. júna možno stretnú so Slovenskom. Predstavitelia Slovenského futbalového zväzu už dostali od chorvátskej strany oficiálnu ponuku a prebehli aj prvé .

ZÁHREB - Chorvátski futbaloví reprezentanti sa v rámci prípravy na budúcoročné EURO 2004 v Portugalsku 5. júna možno stretnú so Slovenskom. Predstavitelia Slovenského futbalového zväzu už dostali od chorvátskej strany oficiálnu ponuku a prebehli aj prvé rokovania, podľa generálneho sekretára SFZ Dušana Tittela by sa o celej záležitosti malo rozhodnúť najneskôr v prvej polovici januára.

„Chorváti majú záujem 5. júna odohrať prípravný zápas proti našej reprezentácii a momentálne intenzívne rokujeme o tejto alternatíve, v hre sú však aj ponuky z Nórska, Slovinska či Bieloruska. V prípade Chorvátska sa musíme dohodnúť predovšetkým na dejisku stretnutia, predstavitelia balkánskej krajiny by radi hrali v domácom prostredí," informoval generálny sekretár SFZ Dušan Tittel.Od vzniku samostatnej Slovenskej republiky v roku 1993 sa Slovensko stretlo s Chorvátskom v troch medzištátnych zápasoch a ani v jednom neokúsilo trpkosť prehry. V apríli 1994 sme zvíťazili v Bratislave 4:1, v máji 1998 vyhrali v Pule 2:1 a v auguste 2000 v Bratislave remízovali 1:1. (tasr)

Súvisiace články