Novej Ľubovni sa stále nedarí

Sportnet|3. sep 2013 o 00:00

Futbalistom Novej Ľubovne sa stále nedarí získať prvý bod v šiestoligovej súťaži.

NOVÁ ĽUBOVŇA.

Nepodarilo sa im to ani v zápase 4. kola v súboji nováčikov. Domáca pôda nepomohla, z výhry sa tešili hráči Gerlachova.

Hostia boli častejšie pri lopte a domáci pod ťarchou dôležitosti zápasu boli v kŕči a z toho pramenilo množstvo nepresných prihrávok.

Z tejto nemohúcnosti ťažili hostia, keď po nedôslednom pokrytí v šestnástke sa hosťujúci hráč dokázal uvoľniť, no v zakončení ho fauloval domáci obranca, a tak hlavný arbiter v 31. minúte odpískal prvý pokutový kop v prospech hostí.

Na biely bod si loptu postavil J. Bučko, ktorého po dobrom zákroku vychytal J. Pajunk.

Po bezgólovom polčase už v 49. minúte hlavný rozhodca Krivjančin odpískal prísny druhý pokutový kop pre hostí, ktorý hosťujúci hráč vysoko prekopol.

V 57. minúte sa však presadil hosťujúci Bučko. Novoľubovnianci sa na odpoveď nezmohli, a tak znova nepotešili svojich fanúšikov.

Usadili sa tak na chvoste tabuľky. Ostáva len veriť, že sa dokážu v súťaži uchytiť už najbližšie, keď v nedeľu cestujú do Uzoviec.

Nová Ľubovňa – Gerlachov 0:1 (0:0). Gól: 57. Bučko. Nová Ľubovňa: Pajunk – Dziak, Folvarčík, Rusiňák (57. Drobňák), Barnovský, Konkoľ, Veselovský, Foľvarský, Repka, Boďo, Knapík (83. O. Pavelčík).