Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Nohejbalisti súťažili na Zemplínskej Šírave

Finalisti vo výkonnostnej kategórii dvojíc. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|Publikované 7. sep 2016 o 22:00

V stredisku Medvedia hora sa uskutočnil turnaj Memoriál 2016.

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA. Už 21. ročník nohejbalového podujatia pod názvom Memoriál 2016 sa uskutočnil v nedeľu 28. augusta na Zemplínskej Šírave na športových ihriskách hotela Granit, ktorý sa nachádza v rekreačnej oblasti Medvedia hora. Usporiadateľom tohto tradičného podujatia bol Nohejbalový klub Zalužice.

Turnaj sa hral na štyroch kurtoch v kategórii výkonnostnej a rekreačnej v dvoch disciplínach – dvojice a jednotlivci. Podujatia sa zúčastnilo spolu 17 dvojíc a 16 jednotlivcov z Košíc, Revúcej, Humenného, Trebišova, Veľkých Kapušian, Michaloviec, Sliača, Belej nad Cirochou a Zalužíc.

Výsledky:

Dvojice – výkonnostná kategória (7 mužstiev):

O 3. miesto: NK´99 Trebišov – NK Sliač 2:0

Finále: Vsetín – Vsetín/Modřice 2:0

Konečné poradie:

1. Vsetín (Ladislav Stupák, Ján Brutovský), 2. Vsetín/Modřice (Silven Gálus, Michal Bertko), 3. NK´99 Trebišov (Lukáš Bezeg, Ladislav Danko), 4. NK Sliač (Matúš Davin, Martin Sorokáč)

Dvojice – rekreačná kategória (10 mužstiev):
O 3. miesto: NK´99 Trebišov – Belá n/Cir. 2:0

Finále: Belá n/Cir. B – Humenné 2:1

Konečné poradie:

1. TJ Belá n/Cir. B (Štefan Dunaj, Patrik Šimon), 2. ŠK Humenné (Marián Mihok, Benjamín Čorný, Gabriel Horvat), 3. NK´99 Trebišov (Miroslav Hepka, Róbert Stanko, Lukáš Kondáš)

Jednotlivci – výkonnostná kategória (6 singlistov):

O 3. miesto: Ján Brutovský (Vsetín) – Silven Gálus (Vsetín) 2:0

Finále: Ladislav Stupák (Vsetín) – Marek Hulín (KAC Košice) 2:1

Konečné poradie:

1. Ladislav Stupák (Vsetín), 2. Marek Hulín (KAC Košice), 3. Ján Brutovský (Vsetín), 4. Silven Gálus (Vsetín)

Jednotlivci – rekreačná kategória (10 singlistov):

O 3. miesto: Benjamín Čorný (Humenné) – Lukáš Apiar (Zalužice) 2:0

Finále: Patrik Šimon (Belá n/Cir.) – Jozef Brinzík (Ťahanovce) 2:0

Konečné poradie:

1. Patrik Šimon (Belá n./Cir.), 2. Jozef Brinzík (Ťahanovce), 3. Benjamín Čorný (Humenné), 4. Lukáš Apiar (Zalužice)

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.