Karlos Vémola má nečakaného vyzývateľa o titul. Budú lietať bomby, odkazuje

Karlos Vémola. (Zdroj: Oktagon MMA)
Daniel Stankovič|19. jún 2022 o 18:31

Karlos Vémola má nového vyzývateľa.

BELEHRAD. Júlový hlavný zápas večera na pražskej Štvanici naberá na obrátkach. Je to len pár dní, čo sa legendárny zápasník zmiešaných bojových umení Karlos Vémola posťažoval, že má problém s nájdením protivníka na turnaj Oktagon 34.

Dnes sa už situácia zmenila. Český zápasník má záujemcu, a to poriadne nečakaného.

Prostredníctvom sociálnej sieti Instagram ho na zápas o titul v poloťažkej váhy vyzval srbský "Joker" Aleksandar Ilić.

Vémolu chce knokautovať

Tridsaťtriročný bojovník má v profesionálnej kariére bilanciu trinástich výhier a štyroch porážok.

Čo sa týka jeho skúseností, zástupca nemeckého tímu UFD z Düsseldorfu sa v posledných rokoch usadil v poprednej európskej organizácii KSW.

Zo štyroch stretnutí v poľskej lige má vyrovnanú bilanciu 2-2.

Práve som dopozeral video Karlosa, kde povedal, že hľadá súpera na Štvanicu a údajne sa stretne s kýmkoľvek. V tom prípade by som ho rád vyzval na zápas. Myslím si, že si skvelý bojovník a najväčšia hviezda v Oktagone.

Štylisticky zaujímavý súboj, budú lietať poriadne bomby. Nezabúdaj, v kariére som rozdal sedem knokautov a ty budeš moje ôsme KO. Prosím Oktagon, dohodnite to,“ odkázal najznámejšiemu bojovníkovi MMA v Českej republike rodák z Belehradu.

To, či sa súboj Ilića a Vémolu nakoniec dohodne sa dozvedia fanúšikovia pravdepodobne v najbližších dňoch.

Do turnaja Oktagon 34 ostávajú už len štyri týždne. Titulový súboj v poloťažkej divízii by pre Karlosa Vémolu znamenal šancu dostať sa opäť na trón najväčšej československej organizácie.

Český Terminátor len pred rokom v marci stratil titul v strednej váhe, a to potom, čo pred súbojom s Milanom Ďatelinkom nenavážil požadovanú hmotnosť.

Daniel Stankovič
Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.
Nachádzate sa tu: