Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Malý Šariš prekvapujúco doma nebodoval

Sportnet|Publikované 13. máj 2013 o 22:00

Výsledky oblastných futbalových súťaží ObFZ Prešov.

PREŠOV.

I. trieda 25. kolo:

Peč. N. Ves - Ražňany 8:1, G: E. Lipták 3, Radačovský 2, Molčan 2, L. Lipták - Kišeľa,

V. Šebastová - Torysa 2:1, G: E. Baran 2 - Oľšavský,

Haniska - Hermanovce 5:3, G: Dyačovský 2, Hopko 2, Kristek - Marinica 2, Ružbarský,

Chmin. N. Ves - Miklušovce 1:0, G: Bochnovič,

Kojatice - Janov 0:0,

Nemcovce - Fričovce 3:1, G: Franta 2, E. Magač - Imrich,

Petrovany - Demjata 0:0,

M. Šariš - Dubovica 1:2, G: Kaleja - Cifra, Hrabčák.

Tabuľka

1. M. Šariš 24 19 3 2 69:20 60
2. Demjata 25 15 6 4 68:20 51
3. Petrovany 24 12 7 5 53:28 43
4. Peč. N. Ves 25 13 4 8 62:39 43
5. Fričovce 24 12 3 9 40:32 39
6. V. Šebastová 24 12 3 9 42:35 39
7. Hermanovce 25 12 1 12 48:58 37
8. Torysa 24 9 5 10 52:51 32
9. Dubovica 25 8 7 10 41:41 31
10. Kojatice 24 9 4 11 32:41 31
11. Nemcovce 24 8 6 10 39:54 30
12. Ch. N. Ves 25 8 3 14 29:52 27
13. Ražňany 24 6 5 13 35:52 23
14. Janov 25 4 10 11 38:61 22
15. Miklušovce 24 6 4 14 29:44 22
16. Haniska 24 5 3 16 33:60 18

II. trieda 21. kolo: Š. Sokolovce - Široké 2:4, Jarovnice - Jakubovany 0:1, Drienov - Žipov 1:3, Poloma - Sedlice 1:0, Lipníky - Kapušany 2:1, Ostrovany - Lipany B 3:1, Žehňa - Brezovica 3:0.

Tabuľka

1. Žehňa 21 17 2 2 62:21 53
2. Lipany B 21 15 0 6 60:30 45
3. Š. Sokolovce 21 13 2 6 38:21 41
4. Žipov 21 10 5 6 43:28 35
5. Drienov 21 10 4 7 60:40 34
6. Kapušany 21 10 4 7 35:33 34
7. Lipníky 21 9 5 7 32:26 32
8. Poloma 21 10 2 9 38:45 32
9. Široké 21 7 2 12 43:42 23
10. Jakubovany 21 6 4 11 38:46 22
11. Sedlice 21 6 4 11 28:46 22
12. Ostrovany 21 6 2 13 32:53 20
13. Brezovica 21 5 4 12 25:46 19
14. Jarovnice 21 2 2 17 21:78 8
III. A trieda 18. kolo: Dulová Ves - Kokošovce 7:3, Chmeľov - Ličartovce 2:0, Rokycany - Radatice 1:3, Tulčík - Ruská N. Ves 0:3, Š. Bohdanovce - Lemešany 3:1, Svinia - Ľubotice B 0:8.
1. Ľubotice B 18 14 2 2 72:19 44
2. Radatice 18 13 2 3 59:30 41
3. Š. Bohdanovce 18 13 1 4 57:23 40
4. R. N. Ves 18 11 1 6 57:28 34
5. Ličartovce 18 11 1 6 50:23 34
6. Dulová Ves 17 9 1 7 48:35 28
7. Tulčík 18 8 2 8 38:40 26
8. Lemešany 18 7 3 8 37:32 24
9. Kokošovce 18 6 3 9 29:51 21
10. Chmeľov 18 3 0 15 22:63 9
11. Rokycany 18 2 1 15 17:67 7
12. Svinia 17 1 1 15 16:91 4

III. B trieda 21. kolo: Brezovička - Víťaz 1:1, Krivany - Medzany 0:0, Hrabkov - Uz. Šalgov 0:2, Terňa - Kamenica 1:3, Jakubova Voľa - Gregorovce 1:4, Ovčie - Rožkovany 4:5, dohrávka 16. kola: Krásna Lúka - Kamenica 1:3.

Tabuľka

1. Uz. Šalgov 20 16 3 1 77:10 51
2. Kamenica 20 14 4 2 46:20 46
3. Rožkovany 19 13 2 4 59:20 41
4. Terňa 20 11 1 8 44:34 34
5. Gregorovce 20 10 3 7 53:27 33
6. Kr. Lúka 19 9 1 9 25:35 28
7. Brezovička 19 8 4 7 34:47 28
8. Medzany 19 8 2 9 43:52 26
9. Krivany 19 7 4 8 38:36 25
10. Víťaz 19 7 1 11 31:58 22
11. Jakubova Vôľa 20 4 4 12 34:65 16
12. Ovčie 19 2 3 14 35:64 9
13. Hrabkov 19 0 2 17 20:71 2

I. trieda dorast 21. kolo: Hermanovce - Rožkovany 5:0, Chmin. N. Ves - Š. Dravce 5:1, M. Šariš - V. Šebastová 5:1, Peč. N. Ves - Chmiňany 1:1, Demjata - Dubovica 4:1, Petrovany - Kamenica 1:3, Brezovica - Gregorovce 6:2.

Tabuľka

1. Ch. N. Ves 21 14 2 5 76:33 44
2. Dubovica 21 13 0 8 47:42 39
3. M. Šariš 21 12 2 7 67:36 38
4. Gregorovce 21 12 2 7 68:45 38
5. Chmiňany 20 11 3 6 50:33 36
6. Hermanovce 20 11 2 7 50:39 35
7. Rožkovany 21 11 1 9 68:44 34
8. V. Šebastová 21 9 2 10 60:64 29
9. Brezovica 21 9 2 10 46:55 29
10. Kamenica 21 8 4 9 45:46 28
11. Demjata 21 8 3 10 44:44 27
12. Šar. Dravce 21 4 6 11 46:56 18
13. Peč. N. Ves 20 5 2 13 38:83 17
14. Petrovany 20 2 1 17 25:110 7

II. A trieda dorast 15. kolo: Miklušovce - Ličartovce 3:2, Nemcovce - Žehňa hostia neprišli, Drienov - Záborské 3:0, Kojatice - Safi Prešov 2:3.

Tabuľka

1. Drienov 14 11 1 2 69:16 34
2. Záborské 13 10 1 2 37:14 31
3. Miklušovce 12 9 0 3 44:27
4. Ličartovce 11 6 1 4 47:19 19
5. Nemcovce 12 6 1 5 36:49 19
6. Žehňa 12 5 0 7 28:51 15
7. Kojatice 13 3 0 10 23:37 9
8. Safi 14 3 0 11 26:57 9
9. Haniska 13 1 2 10 13:53 5

II. B trieda dorast 15. kolo: Uzovce - Jakubovany 3:1, Záhradné - Tulčík 3:0, V. Šariš - Široké 1:0, Lipníky - Ražňany 1:7.

Tabuľka

1. Ražňany 14 10 1 3 39:18 31
2. V. Šariš 13 9 1 3 33:12 28
3. Široké 12 9 0 3 42:12 27
4. Záhradné 12 6 0 6 29:18 18
5. Jakubovany 12 6 0 6 19:20 18
6. Víťaz 11 5 1 5 20:27 16
7. Uzovce 13 4 4 5 20:27 16
8. Tulčík 13 4 0 9 13:36 12
9. Lipníky 14 0 1 13 13:58 1

I. trieda žiaci 21. kolo: M. Šariš - Víťaz 3:1, Sedlice - Hermanovce 1:5, Župčany - Fintice 1:7, Chmin. N. Ves - Kapušany 3:0, Brezovica - Pušovce 12:0, Š. Michaľany - Dubovica 4:0, Peč. N. Ves - Dulová Ves 3:2.

Tabuľka

1. Brezovica 21 17 2 2 116:16 53
2. M. Šariš 21 17 1 3 93:21 52
3. Ch. N. Ves 21 16 3 2 64:16 51
4. Š. Michaľany 21 16 1 4 108:15 49
5. Hermanovce 21 13 2 6 58:33 41
6. Kapušany 21 10 2 9 63:48 32
7. Peč. N. Ves 21 10 0 11 51:55 30
8. Dulová Ves 21 9 2 10 73:34 29
9. Fintice 21 7 4 10 33:52 25
10. Dubovica 21 6 2 13 45:62 20
11. Víťaz 21 5 4 12 34:77 19
12. Sedlice 21 6 1 14 26:84 19
13. Pušovce 21 1 1 19 17:100 4
14. Župčany 21 1 1 19 12:180 4

II. A trieda žiaci 15. kolo: Kokošovce - Safi Prešov 3:0, Chmeľov - Záborské 0:3, Drienov - Famt Prešov 0:4, Lemešany - Kendice 3:7, Petrovany - V. Šebastová 7:1.

Tabuľka

1. Petrovany 15 12 2 1 58:13 38
2. Kendice 14 11 0 3 79:24 33
3. Drienov 15 11 0 4 40:25 33
4. FAMT 14 9 1 4 55:27 28
5. Záborské 14 8 0 6 46:27 24
6. Chmeľov 15 7 1 7 53:48 22
7. Kokošovce 14 5 1 8 27:36 16
8. Safi 14 3 1 10 24:50 10
9. Lemešany 15 3 0 12 42:76 9
10. V. Šebastová 14 0 0 14 5:103 0

II. B trieda žiaci 16. kolo: Rokycany - Žipov 1:1, Janov - Miklušovce 4:4.

Tabuľka

1. Janov 13 11 2 0 89:19 35
2. Rokycany 13 7 2 4 75:37 23
3. Miklušovce 13 7 1 5 74:42 22
4. Radatice 12 2 1 9 21:110 7
5. Žipov 13 1 2 10 18:69 5

II. C trieda žiaci 15. kolo: Hrabkov - Medzany 2:1, Jarovnice - Kojatice 11:2, Široké - Uzovský Šalgov 7:0, Chmiňany - Fričovce 4:1, Lipovce - Ražňany 3:0.

Tabuľka

1. Široké 14 12 1 1 112:7 37
2. Lipovce 15 11 3 1 67:11 36
3. Ražňany 15 8 3 4 30:18 27
4. Medzany 15 8 3 4 33:26 27
5. Uz. Šalgov 15 7 2 6 31:37 23
6. Hrabkov 14 6 1 7 40:29 19
7. Jarovnice 15 6 0 9 50:73 18
8. Chmiňany 15 5 0 10 27:49 15
9. Kojatice 15 3 1 11 19:84 10
10. Fričovce 15 1 0 14 21:96 3

II. D trieda žiaci 15. kolo: Tulčík - Gregorovce 0:3, Terňa - Ostrovany 3:1, Uzovce - Jakubovany 9:0, V. Šariš - Záhradné 2:2, Š. Sokolovce - Demjata 3:0.

Tabuľka

1. Uzovce 15 11 2 2 93:25 35
2. V. Šariš 15 11 2 2 47:17 35
3. Ostrovany 15 11 1 3 95:26 34
4. Š. Sokolovce 15 8 5 2 64:28 29
5. Gregorovce 15 9 2 4 47:39 29
6. Terňa 15 7 1 7 59:45 22
7. Záhradné 15 5 3 7 58:35 18
8. Tulčík 15 3 0 12 34:61 9
9. Demjata 15 2 0 13 15:83 6
10. Jakubovany 15 0 0 15 4:157 0

II. E trieda žiaci 16. kolo: Rožkovany - Š. Dravce 2:0, Torysa - Poloma 0:4.

Tabuľka

1. Poloma 16 16 0 0 96:8 48
2. Torysa 16 10 1 5 39:27 31
3. Š. Dravce 16 9 1 6 44:24 28
4. Rožkovany 16 5 1 10 18:39 16
5. Kamenica 16 3 3 10 22:49 12
6. Krivany 16 2 0 14 14:86 6

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.