Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Malý Šariš je o skóre prvý

Haniska - V. Šebastová. Do listiny strelcov sa prvý zapísal domáci Matin Sedlák (druhý zľava). (Autor: Viktor Zamborský)
Sportnet|Publikované 10. sep 2012 o 22:00

Výsledky okresných futbalových súťaží ObFZ Prešov.

ObFZ Prešov

I. trieda – 8. kolo: Hermanovce – Peč. N. Ves 3:6, Haniska – V. Šebastová 1:0, Ražňany – M. Šariš 0:1, Torysa – Chmin. N. Ves 5:0, Dubovica – Kojatice 3:0, Miklušovce – Nemcovce 2:3, Janov – Petrovany 0:0, Fričovce - Demjata 0:0.

Tabuľka

1. M. Šariš 8 6 1 1 20:10 19
2. Fričovce 8 6 1 1 17:9 19
3. Petrovany 8 5 2 1 30:10 17
4. Demjata 8 5 2 1 26:7 17
5. Torysa 8 5 0 3 27:20 15
6. Hermanovce 8 5 0 3 19:16 15
7. Peč. N. Ves 8 4 1 3 24:22 13
8. Dubovica 8 3 3 2 22:12 12
9. Nemcovce 8 3 2 3 15:17 11
10. Kojatice 8 3 0 5 12:18 9
11. Vyš. Šebastová 8 2 1 5 12:16 7
12. Janov 8 1 3 4 13:25 6
13. Haniska 8 2 0 6 9:21 6
14. Ch. N. Ves 8 2 0 6 10:23 6
15. Miklušovce 8 2 0 6 12:34 6
16. Ražňany 8 1 2 5 11:19 5

II. trieda - 6. kolo: Žehna-Široké 2:0, Š. Sokolovce – Jarovnice 2:0, Brezovica – I. Ostrovany 5:1, Jakubovany – Poloma 4:4, Lipany B – Lipníky 1:0, Sedlice – Drienov 2:1, Kapušany - Žipov 2:1.

Tabuľka

1. Žehňa 6 6 0 0 25:6 18
2. Lipany B 6 5 0 1 19:6 15
3. Šar. Sokolovce 6 4 1 1 14:5 13
4. Žipov 6 4 0 2 12:6 12
5. Kapušany 6 3 1 2 14:10 10
6. Sedlice 6 3 1 2 9:13 10
7. Drienov 6 3 0 3 13:12 9
8. Lipníky 6 2 2 2 12:8 8
9. Ostrovany 6 2 1 3 11:17 7
10. Poloma 6 1 2 3 10:22 5
11. Široké 6 1 1 4 13:11 4
12. Jakubovany 6 0 3 3 9:18 3
13. Brezovica 6 1 0 5 5:19 3
14. Jarovnice 6 0 2 4 7:20 2

III. A trieda - 5. kolo: Š. Bohdanovce - Dulová Ves 4:1, Kokošovce – Svinia 4:1, Lemešany – Chmeľov 4:0, Ľubotice B – Rokycany 5:0, Ličartovce – Tulčík 4:0, Radatice – Ruská N. Ves 4:2.

Tabuľka

1. Šar. Bohdanovce 5 5 0 0 21:4 15
2. Ľubotice B 5 4 0 1 19:9 12
3. Lemešany 5 3 1 1 13:7 10
4. Radatice 5 3 1 1 15:11 10
5. Dulová Ves 5 3 0 2 19:8 9
6. Ličartovce 5 3 0 2 13:10 9
7. Kokošovce 5 3 0 2 12:10 9
8. Tulčík 5 2 0 3 7:11 6
9. Chmeľov 5 1 0 4 11:14 3
10. R. N. Ves 5 1 0 4 10:15 3
11. Rokycany 5 1 0 4 8:19 3
12. Svinia 5 0 0 5 3:33 0

III. B trieda - 6. kolo: Víťaz – Krivany 1:3 , Brezovička – Ovčie 3:3, Medzany – Voľno , Rožkovany – Hrabkov 5:0, Krásna Lúka – Terňa 2:0, Uz. Šalgov – Jakubova Voľa 9:1, Kamenica - Gregorovce 1:0.

Tabuľka

1. Uz. Šalgov 5 4 0 1 22:2 12
2. Terňa 5 4 0 1 16:9 12
3. Gregorovce 5 4 0 1 12:5 12
4. Krivany 4 3 1 0 22:11 10
5. Kamenica 5 3 0 2 11:9 9
6. Kr. Lúka 5 3 0 2 9:7 9
7. Brezovička 5 2 1 2 8:15 7
8. Rožkovany 5 2 0 3 17:6 6
9. Medzany 5 2 0 3 11:14 6
10. Ovčie 5 1 1 3 14:18 4
11. Víťaz 4 1 0 3 5:17 3
12. Jakubova Vôľa 5 0 1 4 8:27 1
13. Hrabkov 4 0 0 4 6:21 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.