Real Madrid proti Las Palmasu nezaváhal, Lobotka pomohol svojmu tímu k výhre

Hráči Realu Madrid sa radujú po jednom z gólov.
Hráči Realu Madrid sa radujú po jednom z gólov. (Autor: TASR/AP)
SITA|5. nov 2017 o 18:24

Slovenský futbalista odohral 84 minút.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid triumfovali na svojom trávniku pohodlne 3:0 nad hráčmi Las Palmas v záverečnom nedeľňajšom stretnutí jedenásteho kola najvyššej španielskej súťaže.

Skóre otvoril v 41. minúte Casemiro, po prestávke na to nadviazali Asensio a Isco. Madridčania si napravil náladu po stredajšej londýnskej prehre 1:3 s Tottenhamom Hotspur v Lige majstrov.

V tabuľke La Ligy figurujú na treťom mieste, na vedúcu Barcelonu majú citeľné manko ôsmich bodov. Real minulú nedeľu prehral na ihrisku Girony 1:2. Las Palmas nebodoval v La Lige v siedmom dueli za sebou a je na predposlednom 19. mieste.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka nastúpil v základnej zostave pri domácom triumfe Celty Vigo 3:1 nad Athleticom Bilbao.

Celta po výbornom úvode viedla v 26. minúte už 3:0 gólom Sergia Gómeza a dvoma zásahmi Iaga Aspasa. O dvanásť minút neskôr znížil a zároveň napokon aj stanovil konečný rezultát Raúl García Escudero. Stredopoliar Lobotka hral do 84. minúty.

/Stanislav Lobotka (Celta Vigo) hral do 84. minúty/

Real Sociedad San Sebastian - SD Eibar 3:1 (2:0)
Góly:
13. Jose, 28. Januzaj, 47. Oyarzabal - 73. Jordan

Real Madrid - Las Palmas 3:0 (1:0)
Góly:
41. Casemiro, 56. Asensio, 74. Isco

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real Madrid proti Las Palmasu nezaváhal, Lobotka pomohol svojmu tímu k výhre