Lionel Messi (vľavo) blahoželá Pacovi Alcacerovi.
Lionel Messi (vľavo) blahoželá Pacovi Alcacerovi. (Autor: TASR/AP)
SITA|4. nov 2017 o 15:33

Atlético Madrid sa vytrápilo proti La Coruni.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona zdolali v sobotňajšom domácom stretnutí jedenásteho kola najvyššej španielskej súťaže FC Sevilla 2:1.

Paco Alcacer sa stal dvojgólovým hrdinom Kataláncov, ktorí sú vďaka desiatim víťazstvám a jedinej remíze na čele ligovej tabuľky o štyri body pred Valenciou.

Spomínaní futbalisti Valencie triumfovali na vlastnom ihrisku nad hráčmi Leganés hladko 3:0.

Skóre otvoril v 14. minúte stredopoliar Daniel Parejo, v druhom polčase poistili víťazstvo domácich zásahmi Rodrigo Machado a 21-ročný útočník Santi Mina z pokutového kopu.

Atlético Madrid uspelo v La Coruni nad miestnym Deportivom tesne 1:0. Hrdinom tímu z hlavného mesta Španielska sa stal ghanský stredopoliar Thomas, ktorý skóroval v nadstavenom čase zápasu.