Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Koniec dobrý, všetko dobré

Víťazstvo bez play-off. Spišiaci v kvalitnom zápase zdolali silný Bardejov 4:2, ale zároveň to bol ich posledný zápas sezóny 2015/2016. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 8. feb 2016 o 23:00

V poslednom zápase základnej časti Spišiaci zdolali lídra tabuľky z Bardejova.

SP. NOVÁ VES. Keď sa vyhrá v poslednom zápase sezóny, je všetko v poriadku. Spišiaci zdolali prvý Bardejov, no už skôr vedeli, že do play-off bojov nepostúpia.

Radosť a smútok

Paradoxne, ak by Novovešťania do nadstavby postúpili, čakal by ich práve Bardejov.

„Chceli sme sa rozlúčiť s divákmi dobrým výkonom. Súper bol veľmi kvalitný. Chlapcov som nabádal k dobrému výkonu počas celých šesťdesiatich minút. Som rád z víťazstva, na druhej strane smútim. Raz ste hore, raz dole. Pred rokom bola parádna sezóna, teraz to nevyšlo. Treba sa z toho poučiť a pracovať ďalej,“ povedal po poslednom zápase sezóny 2015/2016 tréner HK Spišská Nová Ves Peter Křemen.

Ščurko s gólom

Spišská zdolala Bardejov 4:2 a jeden z gólov hostí strelil na Spiši starý známy Ladislav Ščurko.

„Hralo sa mi 'doma' veľmi dobre. Chcelo to víťazstvo a tak len môžem zablahoželať Spišiakom k víťazstvu. Je jedno, či som dal gól. Chceli sme vyhrať. Je pravdou, že o nič nešlo, ale chceli sme si priniesť zo Spiša pohodu na hokejky do play-off. Je vidieť, že máme veľké medzery a do štvrtka treba na tom popracovať. Spišská má veľmi dobré mužstvo a nezaslúžene je na takomto umiestnení. Nech sa to o rok zmení,“ dodal odchovanec spišskonovoveského hokeja v drese Bardejova Ladislav Ščurko.

Prečítajte si tiež:
Keby, keby, keby....
Autor: Jozef Petruška

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.