Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Hokejista Edmontonu Brule rozvážal Bona po Vancouvri

Spevák skupiny U2 Bono Vox. (Autor: SITA)
SITA|3. jún 2011 o 11:03

Útočník Edmonton Oilers Gilbert Brule so svojou priateľkou Kelsey Nicholsovou a ich psom Bellou zastavili Bonovi a jeho asistentovi, ktorých prekvapil dážď počas prechádzky vo Vancouvri.

VANCOUVER. "Mám rád hokej, pretože ho hrajú takí ľudia, čo zastavia stopárom," skonštatoval spevák skupiny U2 Bono na stredajšom koncerte na edmontonskom Commonwealth Stadium a pokračoval: "Viem to z vlastnej skúsenosti, pretože som práve včera stopoval vo Vancouvri a zastavili mi práve tento chalan so svojou priateľkou. Bol skvelý. Je to hokejista Gilbert Brule."

Útočník Edmonton Oilers Gilbert Brule so svojou priateľkou Kelsey Nicholsovou a ich psom Bellou zastavili Bonovi a jeho asistentovi, ktorých v utorok popoludní prekvapil dážď počas prechádzky v západnej časti Vancouvru. Za volantom bola Kelsey, ktorá iniciatívne zastavila po tom, ako ju jej priateľ presvedčil, že jeden zo stopujúcich mužov je írska rocková hviezda.

Pár Bona odviezol do Horsehoe Bay a ten im za odvoz ponúkol možnosť byť jeho hosťami na stredajšom vystúpení v Edmontone. Brule s priateľkou ponuku prijali, predali lístky na prvý finálový zápas o Stanleyho pohár, ktorý ich pôvodne priviedol do Vancouveru, a vrátili sa do Edmontonu, kde ich skutočne na druhý deň Bono pred zaplneným štadiónom pozdravil.

"Brule bol naozaj veľmi slušný. Spýtal sa ma: ´Kam chceš ísť?´ Ja som mu odpovedal, aby ma vzal tam, kde je Edge (David Evans - gitarista U2, pozn.)," žartoval Bono a dodal: "Som mu vďačný. Rozhodol som sa, že by som chcel byť Gibertom Brulem. Skutočne. Náš bubeník Larry je viac Markom Messierom, ak viete, čo tým myslím.

Súvisiace články