Filip Mešár v drese Kitcheneru Rangers.
Filip Mešár v drese Kitcheneru Rangers. (Autor: Twitter / Kitchener Rangers)
Oh my Hockey|9. feb 2023 o 07:09

V zámorských juniorkách sa bodovo zadarilo štyrom Slovákom.

NEW YORK. Hokejový útočník Filip Mešár skóroval po prvýkrát v mesiaci február. V zápase proti London Knights strelil dva góly.

Najprv v siedmej minúte v presilovke bombou otvoril skóre stretnutia. Potom vsietil aj posledný gól mužstva v čase 25:11. Využil obidve strely, ktoré poslal na súperovu bránu.

Rangers, hoci tri razy vyhrávali o dva góly, nedotiahli dobre rozohraný zápas do víťazného konca. "Rytierom" podľahli 4:5.

Mešár si zveľadil osobné štatistiky a po 32 dueloch má na konte 31 (14+17) bodov.

Servác Petrovský asistenciou prispel k demolácii Niagary. Jeho Owen Sound Attack vyhrali 9:3.

V poslednom období sa talentu Minnesoty Wild nedarí podľa predstáv. Kedysi bodoval oveľa častejšie, v ostatných deviatich dueloch zaknihoval len tri body.

V OHL nastúpil aj Ondrej Molnár. Jeho tím Erie Otters vycestoval do Saginawu. Molnár v 56. minúte stretnutia vyrovnával na 3:3, no súper sa pozviechal a do konca základného hracieho času strelil rozhodujúci gól Mancini.

Vo Western Hockey League do zápasového diania prehovorili Jozef Viliam Kmec a Róbert Bačo. Obaja oslávili výhru, prvý menovaný k nej prispel asistenciou.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»Mešárova delovka skoro pretrhla sieť. V juniorke skóroval aj Molnár