Tipos extraliga: Košice v prvom zápase série jednoznačne zdolali Slovan

Fotogaléria (19)
HC Košice - HC Slovan Bratislava: ONLINE prenos z 1. zápasu štvrťfinále play-off Tipos extraligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|18. mar 2024 o 15:00

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. zápasu štvrťfinále play-off Tipos extraligy: HC Košice - HC Slovan Bratislava.

KOŠICE. Hokejisti HC Košice a HC Slovan Bratislava dnes hrali 1. zápas štvrťfinále play-off Tipos extraligy. Séria sa hrá na štyri víťazné zápasy.

Kde sledovať Tipos extraligu v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

Fotogaléria: HC Košice - HC Slovan Bratislava (1. zápas, štvrťfinále play-off)

ONLINE PRENOS: HC Košice - HC Slovan Bratislava dnes LIVE (hokej, štvrťfinále play-off, 1. zápas, Tipos extraliga, pondelok, NAŽIVO)

Tipos Extraliga play-off Štvrťfinále 2023/2024
18.03.2024 o 18:00
1. kolo
Košice
6:2
(1:0, 2:1, 3:1)
59' minúta
Ukončený
HC Slovan
Prehľad
Góly a asistencie: 15. Lunter (Chovan, Olsson), 28. Jääskeläinen (Šedivý, Pollock), 40. Jääskeläinen (Chovan, Pollock), 47. Jääskeläinen (Bartánus, Chovan), 55. Pollock (Lalonde, Chovan), 59. Havrila – 31. Pecararo (Bergman, Mahbod), 57. Holway (Pecararo). Rozhodca: Hronský, Snášel – Konc, Knižka.
Košičania vyhrávajú dnešný zápas jasne 6:2. Ich viťazstvo je zaslúžené. Sledovali sme naozaj výborný zápas. Séria pokračuje zajtra opäť na ľade Košíc. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.
Koniec zápasu.
58:42
goalKošice dali gól! Hostia odvolali brankára. Hneď po buly zakončil cez celé ihrisko MATÚŠ HAVRILA a puk poslal priamo do prázdnej brány hostí. Domáci fanúšikovia tlieskajú svojím hráčom v stoji.
58:37
Vylúčenie v tíme HC Košice:
Charles Berger – 2 min., krosček.
58:02
Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj celého zápasu.
57:32
Slovák pálil z prvej! Godla jeho pokus vyrazil.
56:38
goalSlovan Bratislava dal gól! Hostia dávajú gól v oslabení! Liam Pecararo našiel prihrávkou na pravej strane úplne voľného PATRICKA HOLWAYA, ktorý krásnou strelou prepálil Riečického v domácej bráne. Asistencie: L. Pecararo.
55:42
Domáci pokračujú vo svojej presilovej hre. Zakončenie Bretona Godla vyrazil betónom.
54:52
goalKošice dali gól! Dnešný zápas je už definitvne rozhodnutý! Lalonde pálil od modrej čiary. Godla jeho pokus ešte vyrazil, ale na strelu BRETTA POLLOCKA už nemal nárok. Asistencie: S. Lalonde, M. Chovan.
53:45
Pollock chcel vysunúť do brejku Mikúša, ale ten si puk nedokázal spracovať.
52:36
Domáci sa už tak do útoku nehrmú. Snažia sa brániť modrú čiaru.
51:17
Rogoň dostal prihrávku pred bránu. Jeho zakočenie Godla vyrazil.
50:04
Domáci v plnom počte.
49:33
Mahbod pálil. Následne aj Pecararo a Findlay, ale Riečický podržal svoje mužstvo výborným zákrokmi.
49:15
Domáci sa výborne bránia. Slovák vyhodil puk cez všetky čiary.
48:32
Ranford pálil z pravej strany. Riečický vyrazil vyrážačkou.
48:04
Tomáš Mikúš – 2 min., hákovanie.
46:35
Julius Bergman – 2 min., nedovolené bránenie.
46:28
Samuel Fejes – 2 min., nedovolené bránenie.
46:28
Domáci hráči pridali aj piaty gól. Napokon ho rozhodcovia neuznávajú kvôli faulu Fejesa na Godlu.
46:21
goalKošice dali gól! Domáci využívajú ďaľšiu presilovú hru a JOONA JÄÄSKELÄINEN dáva tretí gól v dnešnom zápase. Dostal perfektnú prihrávku od Mareka Bartánusa a krásnou strelou prekonáva Godlu v bráne hostí. Asistencie: M. Bartánus, M. Chovan.
45:56
Samson Mahbod – 2 min., hákovanie.
45:38
Hostia v plnom počte.
45:01
Chovan pálil z pravej strany. Godla bol pozorný a puk chytil.
44:12
importantKošičania majú veľký tlak!
43:38
Branislav Kubka – 2 min., napadnutie.
43:01
Mahbod si puk naviezol a zakončil. Výborne zakročil Riečický a nedovolil dorážať Ranfordovi.
42:04
Chovan sa dostal k odrazenému puku na pravej strane a zakončil. Godla jeho pokus schoval v lapačke.
41:10
Mahbod strieľal z ľavej strany. Jeho pokus výborne vytlačil Riečický.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Domáci hokejisti vedú po druhej tretine 3:1. Sledujeme stále výborny hokej. Uvidíme či sa rozhodne v tretej tretine.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:07
goalKošice dali gól! Domáci využívajú presilovú hru a opäť sa dostávajú do dvojgólového vedenia! Perfektná kombinácia na ktorej konci bol opäť JOONA JÄÄSKELÄINEN a pridáva tak druhý gól v dnenšom zápase! Asistencie: M. Chovan, B. Pollock.
39:02
Začala posledná minúta druhej tretiny.
38:50
Ladislav Romančík – 2 min., hákovanie.
38:25
Slovák sa tlačil pred Godlu, ale puk mu napokon skĺzol z hokejky.
37:01
Šille sa výborne dostal pred Riečického. Domáci brankár ho vychytal. Následne dorážal Dudáš, ale ten netrafil bránu.
36:25
Michal Chovan pálil z pravej strany. Godla jeho pokus vyrazil!
35:31
Hostia sú v posledných minútach aktívnejší.
34:52
Musím opäť poznamenať, že sledujeme naozaj výborný Play off hokej.
33:14
Fominykh priviezol puk do útočnej tretiny, ale výborne ho telom odstavil Deyl.
32:18
Hostia po góle ožili. Sersen napriahol od modrej čiary, ale jeho pokus bol zablokovaný.
31:14
Následuje reklamná prestávka-
30:03
goalSlovan Bratislava dal gól! Hostia predsa len využívajú presilovú hru! Mahbod priviezol puk do útočnej tretiny. K puku sa na modrej čiare dostal LIAM PECARARO, ktorý ho nahodil na bránu Riečického a na prekvapenie všetkých skončil až v sieti. Asistencie: J. Bergman, S. Mahbod
27:56
Samson Mahbod sa dostal do veľkej šance! Jeho zakončenie skončila na tyči Riečického brány.
27:16
goalKošice dali gól! Domáci síce presilovú hru nevvyužili, ale tesne po jej uplynutí sa dostal k puku JOONA JÄÄSKELÄINEN, ktorý prudkou a presnou strelou nedal šancu Godlovi v bráne hostí. Asistencie: E. Šedivý, B. Pollock.
27:04
Patrick Holway – 2 min., filmovanie pádu.
27:04
Samuel Fejes – 2 min., držanie hokejky.
26:21
Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.
25:47
Breton pálil od modrej čiary. Jeho pokus dorážal Pollock, ale Godla opäť výborne zakročil.
25:12
Samson Mahbod – 2 min., podrazenie.
24:37
Berger našiel prihrávkou Mikúša, ktorý pálil z prvej, ale Godla výborným zákrokom zachránil hostí.
23:26
importantSamuel Takáč sa rútil sám na bránu! Bol síce tiesnený Bretonom, ale aj tak dokázal zakončiť. Jeho strelu Riečický vyrazil.
22:43
Ďalší icing hostí.
22:07
Píska sa icing hostí.
21:29
Liam Pecararo – 2 min., nešportové správanie.
21:29
Brett Pollock – 2 min., nešportové správanie.
21:19
Pollock tečoval strelu Bretona. Godla puk reflexívne vyrazil betónom.
20:55
Domáci sa dostali do zakončenia. Chovan to vzal na seba, ale netrafil bránu.
20:16
Poirier nahadzoval puk z ľavej strany na bránu. Riečický puk chytil a prerušil hru.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedú domáci hokejisti po góle Mária Luntera. Sledujeme výborný hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:35
Kubka nahadzoval puk od modrej čiary na bránu, ale Riečický ho videl a vyrazil ho betónom.
19:04
Začala posledná minúta prvej tretiny.
18:05
Breton nahodil puk na Godlu. Ten toho moc nevidel, ale reflexívne ho napokon dokázal vyraziť.
17:21
Fejes si to chystal v útočnom pásme na strelu, ale v rozhodujúcej chvíli stratil puk.
16:33
Sledujeme teraz viaceré nepresnosti v rozohrávke na oboch stranách.
15:22
Domáci sú pri chuti. Fejes nahodil puk do tretiny. Slovák sa však už k puku nedostal.
14:54
goalKošice dali gól! Domáci otvárajú skóre dnešného zápasu a aj celej série. Michal Chovan nahadzoval puk na bránu a parádny teč predviedol MARIO LUNTER. Na tento pokus nestihol Denis Godla v bráne hostí zareagovať. Asistencie: M. Chovan, J. Olsson.
14:21
Rogoň priviezol puk do útočnej tretiny. Prihrávkou hľadal Slováka, ale ten si jeho prihrávku nedokázal spracovať.
13:03
Icing hostí.
12:12
Pekná akcia domáceho mužstva. Olsson dobre pálil z kruhov, ale netrafil bránu.
11:15
Fominykh pálil z pravej strany. Jeho bombu chytil Riečický lapačkou a prerušil hru. Následuje reklamná prestávka.
10:03
Ranford sa natlačil pred Riečického, ale zakončiť nedokázal.
09:35
Sledujeme zatiaľ výborný hokej.
08:26
Píska sa zakázané uvoľnenie hostí.
08:10
Rogoň sa natlačil pred Godlu a zakončil, ale výborného brankára hostí neprekonal.
07:37
Hra sa prelieva z jednej strany na druhú. V dobrej šanci sa ocitol Findlay, ale z výbornej pozície neprekonal Riečického.
06:55
Domáci si vytvorili veľký tlak! Breton pálil z osi ihriska! Jeho pokus Godla vyrazil. Následne do neho vrazil Lunter, ale faul sa nepíska.
06:01
Fejes zakončoval švihom z ľavej strany. Godla s touto strelou nemal problém.
05:17
Domáci sú v plnom počte.
04:52
Domáci sa veľmi dobre bránia. Teraz vyhodil puk cez všetky čiary Olsson.
04:23
Breton vyhadzuje puk cez všetky čiary.
03:55
Pecararo pálil z pravej strany a Riečický mal čo robiť, aby jeho pokus vytesnil.
03:17
Eduard Šedivý – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.
02:37
Zakázané uvoľnenie. Tento krát na strane hostí.
02:11
Šimun pálil z pravej strany. Godla schoval puk v lapačke a prerušil hru.
01:27
Začiatok zápasu je vo veľmi vysokom tempe.
00:52
Od modrej čiary pálil MIchal Sersen. Riečický jeho pokus chytil a prerušil hru.