Slovanista zatienil stomiliónové hviezdy. Chýbalo málo, mohol byť superhrdinom

Fotogaléria (137)
Dávid Strelec a Juraj Kucka v zápase Slovensko - Anglicko v osemfinále EURO 2024. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|30. jún 2024 o 21:55

Kto bol najlepší v osemfinále EURO 2024 proti Anglicku?

BRATISLAVA. Väčšina z nich podala heroicky výkon, na hranici svojich možností. Mali na dosah najväčší úspech v dejinách samostatnosti, chýbala iba minúta.

Futbalisti Slovenska v osemfinále EURO 2024 (ME vo futbale) prehrali s Anglickom 1:2 po predĺžení.

Angličania majú najdrahší káder v dejinách futbalu, ale do poslednej minúty sa triasli.

Ktorý hráč dostal najvyššiu známku a bol najlepší?

Slovenských reprezentantov po zápase známkujeme na škále od 1 do 10, pričom jednotka je najmenšia a desať značí najlepší možný výkon.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Anglicko v osemfinále EURO 2024

Martin Dúbravka 7

Bol oporou, pôsobil pokojne. Za góly nemohol. V zápase proti Angličanom však nemusel predviesť žiaden zákrok, čo svedčí o výbornej defenzíve.