Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Futbalové prestupy

Ilustračné. (Autor: archív)
Peter Podolinský|Publikované 28. sep 2016 o 00:00

K akým zmenám došlo v tímoch?

Prestupy

Igor Harabin (Kružná – Polom Gemerská Poloma) od 9. 9. 2016
Marek Marchevsky (TJ Gemerská Poloma – FK Štítnik KT) od 31. 8. 2016
Adrina Palečko (TJ Gemerská Poloma – Rožňavské Bystré) od 1. 9. 2016
Martin Neubauer (Svinica – Polom Gemerská Poloma) od 1. 9. 2016
Denis Turzák (MFK Rožňava – Polom Gemerská Poloma) od 1. 9. 2016
Alexander Bartók (Dvorníky-Včeláre – Hrhov) od 29. 8. 2016
Patrik Bene (TJ Gemerská Poloma – FK Baník Štítnik KT) od 30. 8. 2016
Marcel Derján (Dvorníky-Všeláre – Jablonov n/T) od 27. 8. 2016
Ján Rochl (Dobšiná – ŠK Štítnik) od 26. 8. 2016
Gustáv Keršák (Nižná Slaná – Vyšná Slaná) od 25. 8. 2016
Peter Milko (FK Štítnik KT – Rožňavské Bystré) od 25. 8. 2016
Štefan Ďurán (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 25. 8. 2016
Maroš Karalo (Slavošovce – Rakovnica) od 23. 8. 2016
Goran Beshir (Honce – Rudná) od 24. 8. 2016
Michal Krištof (Plešivec – FK Štítnik KT) od 21. 8. 2016
Tibor Viola (Rakovnica – FK Štítnik KT) od 20. 8. 2016
Lukáš Majtányi (Sokoľany – FK Štítnik KT) od 22. 8. 2016
Viktor Mihalík (Nižná Slaná – Polom Gemerská Poloma) od 20. 8. 2016
Gejza Dókus (Bohúňovo – Kružná) od 19. 8. 2016
Miroslav Mišo (Nižná Slaná – Polom Gemerská Poloma) od 18. 8. 2016
Adrián Ragán (Moldava n/B – Hrhov) od 16. 8. 2016
Dominik Kakalejčík (TJ Gemerská Poloma – FK Štítnik KT) od 17. 8. 2016
Miloš Gallo (Turňa n/B – FK Štítnik KT) od 17. 8. 2016
Tomáš Korsinszki (Drnava – Ml. Lipovník) od 16. 8. 2016
Adrian Korsinszki (Drnava – Ml. Lipovník) od 16. 8. 2016
Attila Görgei (Kružná – Ml. Lipovník) od 17. 8. 2016
Filip Chochol (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 16. 8. 2016
Roman Nemec (Nižná Slaná – FK Štítnik KT) od 16. 8. 2016
Jakub Rochl (Dobšiná – FK Štítni KT) od 18. 8. 2016
Tomáš Leng (Sokoľany – FK Štítnik KT) od 16. 8. 2016
Emil Polyák (FK Brzotín – Ml. Brzotín) od 15. 8. 2016
Matúš Ferenčák (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 15. 8. 2016
András Herczeg (Hrhov – Drnava) od 15. 8. 2016
Attila Herczeg (Hrhov – Drnava) od 15. 8. 2016
Arnold Rigó (Turňa n/B – Krh. Dlhá Lúka) od 14. 8. 2016
Adam Molčan (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 13. 8. 2016
Zdenko Greško (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 13. 8. 2016
Juraj Kelíšek (Betliar – Kružná) od 13. 8. 2016
Miroslav Demeter (Betliar – Kružná) od 13. 8. 2016
Vladimír Zsóri (Gemerská Hôrka – Dlhá Ves) od 12. 8. 2016
Ivan Galata (TJ Gemerská Poloma – Polom Gemerská Poloma) od 13. 8. 2016
Tibor Balázs (Moldava n/B – Hrhov) od 12. 8. 2016
Marek Laurinc (Dobšiná – Vyšná Slaná) od 12. 8. 2016

Prestupy s obmedzením

Levente Ambruž (Gemerská Hôrka – Plešivec) od 9. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Marcel Papcún (Krh. Podhradie – Ml. Lipovník) od 9. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Florián Emödi (FK Lipovník – Ml. Lipovník) od 10. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Štefan Kuru (Mokrance – Hrhov) od 9. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Tomáš Zagiba (Krh. Dlhá Lúka – Jovice) od 3. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Ján Szabari (Gemerská Hôrka – Plešivec) od 1. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Daniel Szabari (Gemerská Hôrka – Plešivec) od 1. 9. 2016 do 30. 6. 2017
Martin Lörincz (Drnava – Rožňavské Bystré) od 31. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Tomáš Mihálik (MFK Rožňava – Rožňavské Bystré) od 28. 8. 2016 do 30. 6. 2017)
Michal Gyürek (MFK Rožňava – Rožňavské Bystré) od 28. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Adam Burdiga (Rudná – Rakovnica) od 20. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Ladislav Rigó (Dvorníky-Včeláre – Hrhov) od 19. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Mikuláš Štefánik (Plešivec – ŠK Štítnik) od 20. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Ľudovít Gyenes (Krh. Dlhá Lúka – Ml. Lipovník) od 19. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Patrik Köteles (Krh. Podhradie – Pača) od 17. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Ladislav Rabas (Rudná – Rakovnica) od 17. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Zoltán Kovács (Turňa n/B – Hrhov) od 19. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Attila Tóth (Betliar – Jovice) od 17. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Denis Szkokan (Plešivec – Bohúňovo) od 16. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Ján Rabas (Rudná – Rakovnica) od 16. 8. 2016 do 30. 6. 2017
Armand Gruľo (Moldava n/B – Hrhov) od 12. 8. 2016 do 30. 6. 2017

Súvisiace články