Cleveland znova prehral, newyorský šláger vyhrali Knicks

LeBron James (vpravo) zaznamenal 37 bodov, Clevelandu to však na víťazstvo nestačilo. (Autor: TASR/AP)
SITA|5. dec 2015 o 09:59

Basketbalistom Clevelandu nepomohlo k víťazstvu ani 37 bodov ich najväčšej hviezdy LeBrona Jamesa.

NEW YORK. Basketbalisti Clevelandu prehrali v NBA druhý zápas po sebe. Po domácom nezdare proti Washingtonu padli LeBron James a spol. aj v piatok v New Orleans, kde podľahli 108:114 po predĺžení.

Hosťom nepomohlo ani 37 bodov z rúk ich najväčšej hviezdy a zhoršili si bilanciu na 13:6.

Tretí duel v sérii vyhral Detroit a drží sa v nabitom strede tabuľky Východnej konferencie. Pistons zdolali Milwaukee Bucks 102:95.

Newyorský šláger v Madison Square Garden sa skončil jasným víťazstvom Knicks nad Nets 108:91. Hostitelia mali už po úvodnej štvrtine 21-bodový náskok.

NBA - piatok:

New York - Brooklyn 108:91 (42:21, 23:21, 27:25, 16:24)

Najviac bodov: C. Anthony 28, Porziňgis 19 (10 doskokov), Afflalo 18 - B. Lopez 21, T. Young 18 (11 doskokov), T. Robinson 10

Washington - Phoenix 109:106 (22:31, 29:29, 27:25, 31:21)

Najviac bodov: Beal 34 (5 trojok), Sessions 18, Wall 17 - Bledsoe 22, Knight 19, Leuer 13

Detroit - Milwaukee 102:95 (17:16, 34:24, 16:19, 35:36)

Najviac bodov: Marcus Morris a R. Jackson po 23, Drummond 17 (23 doskokov) - Middleton 21, Monroe 14 (13 doskokov), Mayo 13

Atlanta - Los Angeles Lakers 100:87 (23:19, 29:17, 20:30, 28:21)

Najviac bodov: Horford 16, P. Millsap a Bazemore po 15 - L. Williams 18, Russell 16 (10 doskokov), Bryant 14

Dallas - Houston 96:100 (28:26, 25:31, 25:21, 18:22)

Najviac bodov: Deron Williams 22, Nowitzki 16, D. Harris 15 - Harden 25, Ariza 18, T. Jones 17

New Orleans - Cleveland 114:108 po predĺžení (21:27, 31:26, 32:24, 21:28 - 9:3)

Najviac bodov: A. Davis 31 (12 doskokov), E. Gordon 19, R. Anderson 18 - L. James 37, J.R. Smith 18 (6 trojok), Love 15 (10 doskokov)

Domov»Halové športy»Basketbal»Cleveland znova prehral, newyorský šláger vyhrali Knicks