Brazília zdolala Honduras, vyhrala deviaty zápas za sebou

Roberto Firmino oslavuje gól do siete Hondurasu.
Roberto Firmino oslavuje gól do siete Hondurasu. (Autor: SITA/AP)
SITA|11. jún 2015 o 07:22

Súboj s Hondurasom bol pre Brazíliu generálkou na juhoamerický šampionát Copa América. Jediný gól stretnutia zaznamenal útočník Hoffenheimu Roberto Firmino.

Prípravný zápas:

Brazília - Honduras 1:0 (1:0)

Gól: 33. Firmino

PORTO ALEGRE. Futbalisti Brazílie vyhrali v stredajšom prípravnom zápase v Porto Alegre nad Hondurasom 1:0. O výsledku rozhodol útočník Hoffenheimu Roberto Firmino.

Pre Brazílčanov to bola generálka na juhoamerický šampionát Copa América. Začnú ho 14. júna súbojom s Peru.

V brazílskom drese nastúpil v druhom polčase aj čerstvý víťaz Ligy majstrov Neymar. Strelil i gól, ale pre ofsajdové postavenie neplatil.

Zostrih zo zápasu.

Po stretnutí niektorí fanúšikovia domácich za predvedený výkon vypískali. Pod vedením trénera Dungu pritom dosiahli deviate víťazstvo za sebou.

Kouča môže tešiť najmä forma Firmina - v šiestich reprezentačných zápasoch dal tri góly. V stredu sa presadil po presnej prihrávke od Felipeho Luisa v 33. minúte.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Brazília zdolala Honduras, vyhrala deviaty zápas za sebou