Utorok, 7. decembra, 2021Meniny má Ambróz

Bratislava Winter Cup 2003 s účasťou 81 mládežníckych tímov zo 6 krajín

TASR|29. jan 2003 o 13:43

Bratislava 29. januára (TASR) - Od piatka do nedele (31. januára - 2. februára) sa v siedmich bratislavských halách (Dom Športu, ŠH Pasienky, ŠH BCT-Jégeho, ...

Bratislava 29. januára (TASR) - Od piatka do nedele (31. januára - 2. februára) sa v siedmich bratislavských halách (Dom Športu, ŠH Pasienky, ŠH BCT-Jégeho, SOU Slovnaft, ŠH FTVŠ Lafranconi, ŠH Mladosť, ŠH Lekárska fakulta - Mlyny) uskutoční 4. ročník mládežníckeho turnaja v hádzanej Bratislava Winter Cup 2003.

Účasť na najväčšom slovenskom podujatí svojho druhu s rozpočtom 850.000 Sk už organizátorom potvrdilo 81 družstiev zo šiestich krajín - Slovenska, Česka, Chorvátska, Maďarska, Nemecka a Slovinska. V 243 zápasoch sa tak predstaví približne 1300 mladých adeptov hádzanej v siedmich kategóriách od prípravky až po starších dorastencov. Turnaj vyvrcholí v nedeľu finálovými duelmi v hale na Pasienkoch.

"Som rád, že letný Bratislava Cup už má po štvrtý rok životaschopného mladšieho súrodenca. Turnaj je vhodným vyplnením zimnej prestávky. Slovenské tímy sa môžu porovnať so silnou konkurenciou z krajín, ktoré sú kvalitatívne o niekoľko krokov pred nami," uviedol riaditeľ turnaja Róbert Popluhár.

Súvisiace články