Brankár Bishop mal šťastie, spoluhráč mu prešiel korčuľou cez krk

Ben Bishop v zápase proti Torontu v stredu.
Ben Bishop v zápase proti Torontu v stredu. (Autor: SITA/AP)
Sportnet|31. jan 2014 o 08:27

Ottawa tesne po nešťastnom zákroku brankára Tampy dala gól do prázdnej bránky a zápas napokon vyhrala 5:3.

Brankár tímu Tampa Bay Lightning Ben Bishop mal šťastie, keď už v 2. minúte súboja proti Ottawe Senators opúšťal zranený ľadovú plochu.

Pri vykorčuľovaní z bránky, keď sa snažil hokejkou vyraziť puk, mu nebezpečne ponad krk prešiel korčuľou spoluhráč Nikita Kučerov.

Do hry sa vo štvrtok večer už Bishop nevrátil, no po prvej tretine všetkým odľahlo. Aj trénerovi Tampy. "Cítil som sa oveľa lepšie, keď som sa s ním po prvej tretine rozprával," povedal Jon Cooper.

"Sprvoti som sa necítil vôbec dobre, bol som naozaj slabý. Trochu ma ešte bolí hlava, dúfam, že sa v piatok zobudím v poriadku a budem môcť čoskoro hrať," povedal po zápase Bishop.

Smolu mali hráči hostí v tom, že domáca Ottawa tesne po Bishopovom nešťastnom zákroku otvorila do prázdnej bránky skóre a zápas napokon vyhrala 5:3.

Bishopa nahradil Anders Lindback. Tampe sa v zápase zranil aj útočník Valtteri Filppula, ktorý nedohral druhú tretinu po zákroku obrancu Ottawy Erica Grybu.

Domov»Hokej»NHL»Brankár Bishop mal šťastie, spoluhráč mu prešiel korčuľou cez krk