Basketbalistky Dobrých anjelov vyhrali Veľkú cenu Košíc

SITA|10. sep 2011 o 20:48

Basketbalistky úradujúceho slovenského majstra Good Angels Košice zvíťazili v sobotňajšom finálovom zápase Veľkej ceny Košíc nad maďarským klubom Uniqua Euroleasing Šoproň 71:59 a obsadili na turnaji celkové prvé miesto.

KOŠICE.

Turnajový bronz si odniesli hráčky ŽBK Whirpool Poprad, ktoré zdolali rumunského šampióna ICIM Arad (68:60). Súboj o piate miesto priniesol dramatický priebeh, v ktorom poľský tím Widzew Lodž dokázal so šťastím vyhrať nad košickou dvadsiatkou o jeden bod 77:76 po predĺžení.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí na Veľkej cene Košíc v basketbale žien:

FINÁLE

Good Angels Košice (SR) - Uniqa Šopron (Maď.) 71:59 (16:16, 22:16, 19:10, 14:17)

O 3. MIESTO

Icim Arad (Rum.) - Whirpool Poprad (SR) 68:60 (8:11, 20:18, 20:16, 20:15)

O 5. MIESTO

Widzew Lodž (Poľ.) - Dannax Sport Košice (SR) 77:76 po predĺžení (17:17, 7:16, 26:13, 16:20 - 11:10)

Domov»Halové športy»Basketbal»Basketbalistky Dobrých anjelov vyhrali Veľkú cenu Košíc