Info
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1036541 | 1.7.2025 - 30.6.2026 | - | 5d6537a586dc8b723823fb7a |
Štatistika hráča
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Bude to drina, ale vždy som o tom sníval, vraví Kubiš. Prinesie Giro zápis do histórie?
Deväť minút, aké sa vyskytnú len raz. Brankár chytil všetky penalty a vygumoval Barcelonu
Keď rozhodol proti Hossovi s Demitrom, týždeň chodil po Košiciach s rukami hore
Keď unikol jeho plat, tak pritvrdil: Zarábam viac. Čo bude s Weissom?
Voda ja drahšia, zmena sa dotýka tisícok domácností. Zaplatia viac| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1036541 | 1.7.2025 - 30.6.2026 | - | 5d6537a586dc8b723823fb7a |
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sezóna | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 | 22 | 703 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 | 13 | 1170 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 | 29 | 2585 | 11 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 | 27 | 2105 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| 2020/2021 | 13 | 1123 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | 12 | 880 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | 18 | 1420 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | 8 | 134 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | 28 | 1909 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | 11 | 292 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2013/2014 | 29 | 2459 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 2012/2013 | 26 | 2266 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Celkovo | 239 | 17147 | 33 | 31 | 1 | 2 |
| Typ licencie | Číslo licencie | Platnosť od | Platnosť do |
|---|---|---|---|
| Tréner | T-UEFAB-001803 | 01.01.2020 | 31.12.2022 |
| Tréner | T-UEFAB-001803 | 01.01.2020 | 31.12.2022 |
| Tréner | T-UEFAB-001803 | 21.06.2016 | 30.06.2019 |
| Tréner | T-UEFAB-001803 | 21.06.2016 | 30.06.2019 |