Bardejov Judo Open. (Autor: mh)
Sportnet|11. máj 2018 o 00:00

Pohár primátora získali športovci z Pezinka.

BARDEJOV. Cez víkend 5. a 6. mája sa v bardejovskej športovej hale uskutočnilo medzinárodné džudistické podujatie.

Na veľkej cene o pohár primátora mesta – Bardejov Judo Open 2018, sa zúčastnilo 791 pretekárov a 75 klubov z 15 krajín.

V súťaži družstiev obsadili prvé miesto 1. JC Pezinok, druhá bola Légia Varšava, tretí Judo Club Czarni Potok, štvrté miesto získal klub Milenium Rzeszow (všetky tri z Poľska) a piate miesto patrilo maďarskému tímu AZSK.

Uspeli aj Bardejovčania

Darilo sa aj mladým Bardejovčanom. V kategórii mini žiakov bol tretí Timur Vozársky, za mladšie žiačky zísali druhé miesto Božidara Macečková a Hanah Hankovská.

Ako staršia žiačka získala prvé miesto Terézia Vaneková a za dorastencov druhým miestom bodoval Miroslav Vanek.