Nedeľa, 19. septembra, 2021Dnes je Deň prvého verejného vystúpenia Slovenskej národnej rady, Meniny má Konštantín

US Open sa opäť začne najskôr vo štvrtok

(Autor: ilustračné - tasr/ap)
SITA|8. sep 2011 o 08:30

V utorok sa vinou počasia vôbec nehralo, v stredu posunuli začiatok o viac ako hodinu, ale priaznivé podmienky napokon panovali len niekoľko desiatok minút.

NEW YORK. Organizátori záverečného štvrtého grandslamového turnaja tenisovej sezóny US Open v New Yorku vzhľadom na nepriaznivé počasie a negatívne prognózy meteorológov vyškrtli zo stredajšieho programu stretnutia hlavnej súťaže dvojhry mužov, ktorých malo byť dovedna šesť: štyri osemfinálové a dve štvrťfinálové.

Všetky štyri štvrťfinále dvojhry žien odohrajú - ak to bude možné - so začiatkom najskôr o 0.30 h už vo štvrtok SELČ. Informáciu prinieslo twitterové konto podujatia.

Tenisti zatiaľ v stredu pre dážď absolvovali najviac štyri gemy v troch zápasoch. Luxemburčan Gilles Muller vedie nad španielskym obhajcom trofeje Rafaelom Nadalom 3:0 s jedným brejkom, domáci Andy Roddick nad Španielom Davidom Ferrerom 3:1 a ďalší Američan Donald Young nad Britom Andym Murraym 2:1 bez brejku. Zhodne ide o duely osemfinálového 4. kola dvojhry mužov a pokračovať sa bude najskôr vo štvrtok od 17.00 h SELČ.

V utorok sa vinou počasia vôbec nehralo, v stredu posunuli začiatok o viac ako hodinu, ale priaznivé podmienky napokon panovali len niekoľko desiatok minút. V areáli Billie Jean King USTA National Tennis Center nie je k dispozícii zaťahovacia strecha nad žiadnym z kurtov.

Súvisiace články