United po polčase prehrával 0:1, víťazstvo stratil v nadstavenom čase

Hráč Tottenhamu Paulinho (v strede) a hráč Evertonu Leon Osman (vľavo).
Hráč Tottenhamu Paulinho (v strede) a hráč Evertonu Leon Osman (vľavo). (Autor: SITA/AP)
TASR|9. feb 2014 o 17:46

V prvom z dvojice nedeľných zápasov 25. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy zvíťazil Tottenham.

LONDÝN. V prvom z dvojice nedeľných zápasov 25. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy zvíťazil Tottenham nad Evertonom 1:0. O plnom bodovom zásahu na domácom štadióne White Hart Lane rozhodol v 65. minúte strelou do ľavého spodného rohu skúsený 29-ročný útočník z afrického Toga Emmanuel Adebayor.

Manchester United prehrával doma s Fulhamom po prvom polčase 0:1. Iniciatívu na stranu červených diablov strhli v druhom dejstve holandský útočník Robin van Persie a stredopoliar Michael Carrick, no v štvrtej minúte nadstaveného času posledný tím tabuľky vyrovnal na 2:2 zásluhou Darrena Benta.

sumáre - 25. kolo:

Manchester United - FC Fulham 2:2 (0:1)

Góly: 78. van Persie, 80. Carrick - 19. Sidwell, 90.+4 Bent, 74 966 divákov.

Tottenham - Everton 1:0 (0:0)

Gól: 65. Adebayor, 29 000 divákov.

Domov»Futbal»Anglicko»United po polčase prehrával 0:1, víťazstvo stratil v nadstavenom čase