Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Putincevová na kurte urážala svojho trénera. Niekedy som prchká, priznala

Julia Putincevová. (Autor: TASR/AP)
SITA|23. aug 2017 o 17:36

Kazaška sa za svoje slová verejne ospravedlnila.

NEW HAVEN. Kazašská tenistka Julia Putincevová sa verejne ospravedlnila za urážky, ktoré v nedeľu adresovala svojmu trénerovi počas zápasu s Francúzkou Alizé Cornetovou v prvom kole dvojhry na turnaji v americkom New Havene.

Zmizni aj s tým svojím úškrnom.


Julia Putincevová svojmu trénerovi

"Bol to pre mňa pekelný deň. Na kurte som bola úplne bezmocná. Žiaľ, aj také veci tenis prináša. Chcem sa ospravedlniť môjmu koučovi Romanovi Kisľanskému za tvrdé slová. Niekedy dokážem byť veľmi prchká. Ťažko sa mi kontrolujú emócie, ale pracujem na tom a vari mi aj táto situácia dodala lekciu. Ešte raz: mrzí ma to," napísala na instagrame 22-ročná členka najlepšej svetovej päťdesiatky.

Putincevová si za stavu 0:3 zavolala svojho trénera na konzultáciu na kurte. Počas nej ho označila za blbca a vyčítala mu, že jej netlieska po nevynútených chybách súperky, hoci Cornetovej tím v hráčskej lóži sa nezdráhal prejavovať podporu aj takýmto diskutabilným spôsobom.

Príkro ho poslala ďalej si pozerať videá o plochej zemi. Na záver vyhlásila: "Zmizni aj s tým svojím úškrnom." Moskovská rodáčka napokon prehrala 0:6, 0:6.

Súvisiace články