Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

Tenis: Kiefer pozoroval na Floride aligátori a skamarátil sa s pytónom

TASR|7. mar 2003 o 12:52

Delray Beach 7. marca (TASR) - Vyradenie nemeckého tenistu Nicolasa Kiefera v prvom kole turnaja v Delray Beach na Floride (380.000 dolárov) mohla podľa ...

Delray Beach 7. marca (TASR) - Vyradenie nemeckého tenistu Nicolasa Kiefera v prvom kole turnaja v Delray Beach na Floride (380.000 dolárov) mohla podľa médií spôsobiť aj návšteva aligátorov pred začiatkom turnaja.

Dvadsaťpäťročný bývalý hráč prvej desiatky strávil čas pred turnajom namiesto tréningu so sprievodcom v divočine južnej Floridy, kde v rozsiahlych močariskách žijú aligátory, a pozoroval ich.

"Bolo to dosť vzrušujúce, keď ste hneď vedľa nich. K týmto zvieratám musíte mať rešpekt. Niektoré z nich dorastú do piatich metrov a dožijú sa takmer 100 rokov," povedal Kiefer, ktorému aligátori zrejme nestačili a navštívil aj pytóniu farmu, kde si jedného dvojmetrového plaza položil na plecia a nechal si ho ovinúť okolo krku.

Kiefer, ktorý v minulej sezóne porazil Tima Henmana, Gorana Ivaniševiča, Peta Samparasa, Jevgenija Kafeľnikova a Rogera Federera, prehral v Delray Beach so Jan-Michaelom Gambillom 2:6, 4:6.

dw fi

Súvisiace články