Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Tenis: Hantuchová opäť odmietla tvrdenia, že je vychudnutá

TASR|18. jún 2003 o 18:25

Eastbourne 18. júna (TASR) - Slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová po postupe do štvrťfinále turnaja WTA v Eastbourne opäť odmietla ...

Eastbourne 18. júna (TASR) - Slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová po postupe do štvrťfinále turnaja WTA v Eastbourne opäť odmietla narážky novinárov, ktorí tvrdia, že rodáčka z Popradu je vzhľadom na jej postavu príliš vychudnutá.

Svetová deviatka naopak zdôraznila, že sa cíti byť v dobrej forme a je pripravená na trávnatom povrchu nadviazať na minuloročné úspešné výsledky, ktoré zavŕšila štvrťfinálovou účasťou vo Wimbledone.

"Myslím, že v stretnutí proti Američanke Alexandre Stevensonovej som podala dostatočný dôkaz o tom, že dnešný tenis nie je iba o sile. Každá hráčka má iný tvar tela a rôzne proporcie. Mnohí síce tvrdia, že som vychudnutá, no ja mám na to iný názor. Cítim sa fajn. Jem, čo ča mi zachce a to že nepriberám, treba pripísať na vrub rýchleho spaľovania. Musím priznať, že sa takmer vôbec nevážim, jednoducho to nepovažujem za potrebné," povedala Hantuchová.

Súvisiace články