Stehlík sa dohodol so Zlínom na mimosúdnom vyrovnaní

SITA|28. nov 2009 o 20:00

Slovenský hokejový obranca Richard Stehlík nebude čeliť žiadnej žalobe zo strany PSG Zlín.

ZLÍN. Hráč Vítkovíc sa dohodol s prezidentom PSG Zlín Martinom Janečkom na vyriešení kauzy zranenia zlínskeho kapitána Jaroslava Balaštíka v letnom pohárovom stretnutí. Informuje o tom klubová internetová stránka PSG.

Zlín a Stehlík sa na piatkovej schôdzke dohodli na finančnom vyrovnaní, ktoré akceptujú obe strany. Slovák sa už predtým písomne PSG Zlín ospravedlnil. Dohodu o mimosúdnom vyrovnaní obe strany následne podpísali.

"Ďalšie podrobnosti po vzájomnej dohode nebudeme oznamovať. Musím povedať, že rokovania boli z oboch strán veľmi korektné a prístup Richarda Stehlíka ma milo prekvapil. Klub PSG Zlín tak po naplnení podmienok dohody avizovanú žalobu na vítkovíckeho hráča podávať nebude," uviedol na klubovej internetovej stránke prezident PSG Janečka.

Stehlík mal v augustovom zápase letného Tipsport Cupu potýčku s Balaštíkom, pri ktorej ho udrel päsťou do tváre a spôsobil mu tri zlomeniny podočnicového a nadočnicového oblúku. Balaštík pre zranenie vynechal šesť extraligových stretnutí a potom dlhší čas nastupoval s celotvárovým ochranným krytom na prilbe.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: