Piatok, 6. augusta, 2021Meniny má Jozefína

Slovenky čaká na úvod Luxembursko

SITA|16. apr 2006 o 23:14

PLOVDIV 16. apríla (SITA) - Turnaj I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie v bulharskom Plovdive začnú slovenské tenistky v pondelok 17. 4. úvodným súbojom A-skupiny s Luxemburskom. Hrať sa bude ...

PLOVDIV 16. apríla (SITA) - Turnaj I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie v bulharskom Plovdive začnú slovenské tenistky v pondelok 17. 4. úvodným súbojom A-skupiny s Luxemburskom. Hrať sa bude od 10.00 h na antuke TC Lokomotiv Plovdiv, pričom druhý súboj A-skupiny obstarajú Holanďanky a Fínky. V slovenskom tíme by sa v úlohe prvej hráčky mala predstaviť Daniela Hantuchová, ktorá len v nedeľu podvečer absolvovala v dejisku turnaja prvý tréning. Dvojkou by mala byť mladá Magdaléna Rybáriková. V luxemburskom tíme by mali byť k dispozícii skúsené hráčky Anne Kremerová a Claudine Schaulová. Slovenky a Luxemburčanky sa doteraz v Pohári federácie nikdy nestretli.

V D-skupine, ktorá je jedinou päťčlennou, sú v pondelok na programe zápasy Izrael - Švédsko a Bielorusko - Estónsko. Voľno majú Rumunky.


Súvisiace články