Richards nedohral v Toronte

SITA|11. dec 2007 o 11:56

TORONTO 11. decembra (SITA) - Center tímu zámorskej hokejovej NHL Tampa Bay Lightning Brad Richards utrpel v pondelkovom zápase na ľade Toronta zranenie ľavej nohy a v druhej polovici duelu sa na ľade ...

TORONTO 11. decembra (SITA) - Center tímu zámorskej hokejovej NHL Tampa Bay Lightning Brad Richards utrpel v pondelkovom zápase na ľade Toronta zranenie ľavej nohy a v druhej polovici duelu sa na ľade už neukázal. V 28. min narazil za bránkou súpera do mantinelu a viac ako dve minúty ležal s bolesťami na hracej ploche. "Stratili sme kľúčového hráča a bez takého sa hrá veľmi ťažko. Je dôležitou súčasťou nášho kolektívu," povedal po zápase tímový líder v kanadskom bodovaní i presných zásahoch Vincent Lecavalier a vzápätí dodal: "V kabíne sme po druhej tretine uvažovali o jeho návrate, no za stavu 1:4 v náš neprospech by to bol veľký risk." Richards, ktorý v aktuálnej sezóne nazbieral spolu 28 kanadských bodov za 10 gólov a 18 asistencií a v tridsiatich dueloch strávil na ľade priemerne viac ako 25 minút, by mal byť pripravený zasiahnuť do hry už v utorňajšom zápase na ľade Montrealu.